Локомотив Пловдив спечели точка след дузпа срещу Берое

• Стара Загора. Берое и Локомотив Пловдив завършиха 1:1 в мач от 22-ия кръг на "А" група. Пловдивският тим спечели точка след точно изпълнение на дузпа от Христо Златински две минути преди края на мача. Гол за старозагорци вкара Давид Каядо в 24-ата минута. В 19-ата минута феновете на градския стадион в Стара Загора подкрепиха капитана на националния отбор Стилиян Петров, който страда от левкемия, предаде ТВ 7. Преди началото на двубоя двата отбора излязоха с фланелки с надпис "Ние сме с теб, Стенли!". Феновете по трибуните го аплодираха. Двете агитки запяха химна на България.
    Локомотив Пловдив остава осми в класирането с 40 точки, а Берое е 10-и с 21.

Литекс победи Ботев Враца с 3:1

Враца. Литекс победи Ботев Враца с 3:1 като гост в мач от 22-и кръг на "А" група. Головете за ловешкия тим вкараха Никасио в 51-ата минута и Галин Иванов в 59-ата и 80-ата минута. Бранимир Костадинов отбеляза почетното попадение за домакините на стадион "Христо Ботев" във Враца. След мача Литекс излезе втори в класирането с равен брой точки - по 47- с Черноморец. Бургаският тим завърши 1:1 със Славия в друг мач от днешната програма. Подреждането на отборите от 2-о до 5-о място зависи и от дербито Левски - Лудогорец, което започва от 19:30 часа.
    Ботев Враца е на 12-о място с 18 точки.

Славия - Черноморец 1:1, Ботев Враца - Литекс 0:0 на полувремето

София. Славия и Черноморец завършиха при резултат 1:1 първото полувреме на мача от 22-и кръг на „А” група, който се играе на стадиона в квартал „Овча купел” в столицата, предаде репортер на Агенция „Фокус”. Домакините поведоха с гол на Желев в 11-ата минута, но бургазлии изравниха в 23-ата с попадението на Шаешу. В другата среща от кръга днес Ботев Враца и шампиона Литекс не си отбелязаха гол след първите 45 минути. В 19-ата минута и на двата мача феновете на стадиона подкрепиха страдащия от остра левкемия капитан на националния отбор Стилиян Петров. Те станаха на крака и ръкопляскаха, скандирайки името му в знак на съпричастност.

02 април 2012   23:38

Фитнес иконата Анн-Джи с разпадаща се рокля на сцената
Духът на Хю Хефнър възкръсва на 16 март в Bedroom Premium Club
На 28 ноември в MEGAMI е ГОЛЕМИЯТ ФИНАЛ на Playmate Of The Year 2017
Помните ли Ралица Крумова кандидатка за „Мис Плеймейт“.? Къде се загуби,какво прави в момента, а и как изглежда тук в Лайфспорт
Не казвай на НИКОЙ:Фаворитка за Мис Плеймейт в усмирителна рокля