Левски стигна само до 1:1 срещу сръбския втородивизионен Севойно.

Контролата бе част от подготовката на сините за новия сезон.Дарко Тасевски откри за Левски в деветата минута. Николай Димитров проби и центрира към наказателното поле на сърбите, където Дарко се оказа най-съобразителен и прати топката в мрежата на гостите.Сините редуваха атака след атака, но все пак допуснаха и съперника си да създаде опасности пред вратата им.Около средата на първото полувреме Юсеф Рабех получи травма и се наложи да бъде заменен от Милиев.Втородивизионния отбор от западната ни съседка изравни резултата на 1:1 четири минути преди края на първата част, с гол на Павичевич.След почивката отново българският тим бе по-деен на терена, но до нови голове и в двете врати не се стигна.
ЛЕВСКИ - СЕВОЙНО 1:1
1:0 Тасевски 7;1:1 Павичевич 41
ЛЕВСКИ: Петков, Миланов, Бистрон, Рабех, Минев, Гаджев, Сърмов, Тасевски, Н.Димитров, Йовов, Зе Соарес (Митрев, Цв.Димитров, Милиев, Генев, Вагнер, Бензукан, Тиберканин, Чипилов, Жоазиньо, Балтанов, Киров, Христов, Огнянов, Цачев, Недялков)
СЕВОЙНО: Николич, Камберович, Вирич, Булатач, Максимович, Янкович, Суниеварич, Йовичич, Дафчевич, Вуьович, Косич (Родич, Пейович, Димич, Ракович, Вукович, Н.Станкович, С.Станкович)

<< върни се назад     04 юли 2009   14:51