Сливен и Черно море завършиха 0:0

Сливен и Черно море завършиха 0:0 Отборите на Сливен и Черно море не излъчиха победител в последния двубой от 17-ия кръг на "А" футболна група, завършвайки 0:0.Мачът се игра при тежки условия на стадиона на "войводите", като снеговалежът не спря почти през цялото време.След срещата Черно море се изравни по точки (27) с Миньор на осмата позиция, докато Сливен остава на 12-то място с актив от 18 точки.Най-голямата опасност пред една от двете врати бе в 86-ата минута, когато след изпълнен от Атанас Борносузов от Черно море пряк свободен удар топката срещна гредата. Мачът бе ръководен от Стефан Спасов от Перник, който показа шест жълти картона, четири от които се превърнаха в два червени. Първият, който напусна терена преждевременно бе Александър Александров от Черно море, предупреден официално за втори път в 60-ата минута. Само три минути по-късно численото равенство на терена бе възстановено, след като и Ивелин Янев от състава на домакините също бе изгонен.

СЛИВЕН – ЧЕРНО МОРЕ 0:0

СЛИВЕН: Т. Тодоров, Ямуков, Ковачев, Зиков, Ив. Янев, П. Стоянов, Велев (90-Н. Тодоров), Миранда (61-Филипов), Миндев, Тонев (88-Бакалов), Христов

ЧЕРНО МОРЕ: Пиргов, М. Лазаров, Дяков, Ал. Александров, Бачев, Ал. Александров-Сашо, Борносузов, Димов, Г. Илиев, Адемар (80-Колев), Божилов (82-Заков)

<< върни се назад     08 март 2010   20:11