Ипсуич победи с 1:0 Арсенал за купата на лигата, Блекпул победи Ливърпул

Ипсуич победи с 1:0 Арсенал за купата на лигата, Блекпул победи Ливърпул С гол на унгареца Тамаш Пришкин Ипсуич изненадващо победи с 1:0 елитния Арсенал в първи полуфинален мач от купата на лигата в Англия. Двубоят се игра на "Портманд Роуд", а попадението падна в 80-ата минута,а реванша на "Емирейтс"е на 25 януари.

Ливърпул продължаваслабото си представяне и под ръководството на новият си треньор Кени Далглиш при гостуването на Блекпул в двубой от шампионата на Висшата лига.Фернандо Торес откри още в третата минута, но с голове на Гари Тейлър-Флетчър в 12-ата минута и Кемпбъл в 69-ата минута домакините от Блекпул постигнаха обрат за крайната победа с 2:1.С успеха си Блекпул скочи с няколко места нагоре в таблицата, а Ливърпул зае досегашното 13-о място на днешния си съперник.

<< върни се назад     13 януари 2011   01:51