ЦСКА увеличи преднината пред Левски на 6 точки

• ЦСКА взе поредни важни три точки в борбата за титлата. "Червените" победиха Видима-Раковски с 1:0, без особено да блестят на стадиона в Севлиево.

Единственото попадение отбеляза младата надежда Станислав Костов. Юношата на Пирин беше точен в 54-ата минута.В този мач и двата отбора, и агитките им демонстрираха подкрепата си към капитана на националния отбор Стилиян Петров. Футболистите носеха фланелки с надпис "Стилияне, с теб сме!", а феновете пееха в негова подкрепа.В този мач за първи път след допинг-скандала от зимата играха капитанът Тодор Янчев и Румен Трифонов, който се появи като резерва след тежката контузия на Адемар Жуниор.

Светкавица спечели първа победа в "А" група за сезона
    В мач от 22-и кръг на "А" група Светкавица Търговище спечели първата си победа в шампионата след минимален успех с 1:0 над Калиакра. В Търговище домакините спечелиха трите точки след гола на Цветан Илиев в 25-ата минута, но остават последни в класирането със 7 точки. Калиакра е на предпоследната 15-та позиция с 10 точки.

Черно море излезе 6-и след 3:0 над Локомотив София
    Черно море победи с 3:0 като домакин Локомотив София в мач от 22-и кръг на „А” група. Головете за варненци вкараха Мирослав Манолов(45), Георги Божилов (78) и Георги Илиев (83). След победата Черно море е на 6-о място с 40 точки, а столичният Локомотив е на 13-о място със 17.

***

Миньор Перник победи Монтана с 2:1
    Миньор Перник победи с 2:1 Монтана в първия мач от 22-и кръг на „А” група. Головете за перничани на стадион „Огоста” вкараха Крум Бибишков от дузпа и Борислав Стойчев, а за домакините точен бе Мирослав Антонов също от 11-метров наказателен удар. Миньор остава девети с 27 точки, а Монтана е на 11-о място в класирането с 20.

02 април 2012   02:48