Левски завърши1:1 с Локомотив София

Черноморец спечели морското дерби,Берое победи Монтана с 2:0

• Левски и Локомотив София завършиха 1:1 в столичното дерби от 23-ия кръг на „А” група. Гол за „железничарите” вкара Даниел Пеев в 32-ата минута, а Жуниньо изравни за Левски в 79-ата, който вече е на пето място на 8 точки . Литекс и Миньор Перник завършиха 2:2 в мач от 23-и кръг .
    Берое победи Монтана с 2:0 в последния мач за днес от 23-и кръг на „А” група. Головете за домакините от Стара Загора вкараха Каядо в 54-ата и Емил Ангелов в 84-ата минута. Берое е на 10-о място с 24 точки, а гостите остават на 11-о с 20.
    Черноморец победи с 3:2 Черно море в „морското дерби” от 23-ия кръг на „А” група. Домакините на стадион „Лазур” в Бургас спечелиха мача с головете на Лоривал Асис в34-ата, Шаешу в 53-ата и Танко Дяков в 83-ата минута. Попадения за варненци отбелязаха Миро Манолов в 70-ата и Камазола в 86-ата минута. След победата Черноморец се върна на трето място в класирането с 50 точки, на една от втория Лудогорец. Черно море е 8-и с 40 точки.