ЦСКА победи Ботев с 2 : 1,но не убеди

ЦСКА  победи Ботев с 2 : 1,но не убеди Шампионът ЦСКА успя да победи Ботев в разстояние само на 4 минути през второто полувреме на двубоя от 24-ия кръг на "А" група между двата тима на стадион "Българска армия". В последните секунди на първата част "канарчетата" стигнаха до гол и поведоха с 1:0. Попадението стана дело на Илиян Гаров, който се разписа след центиране от пряк свободен удар и неубедителна намеса на защитата на "червените". "Армейците" с голове на Тошко Янчев в 59-та и на Руи Мигел в 63-та минути ЦСКА осъществи пълен обрат при домакинството си на Ботев. След този мач ЦСКА вече има 59 спечелени точки, с 4 повече от Левски. Ботев са предпоследни с 21.
ЦСКА - БОТЕВ 2:1
Голмайстори:0:1 Гаров 45+4, 1:1 Янчев 59, 2:1 Мигел 62)

ЦСКА: Петров, Машадо (60-Тошев), Иванов, Бранеков, Минев, Янчев, Тодоров, Маркиньос (83-Чипев), Тонев, Мигел, Удоджи (68-Лазаров).

Ботев: Станев, Божков, Попов, Гаров, Станков, Гаджалов, Орловски, Аврамов (82-Етов), Тимонов, Андонов.

11 Пирин (Бл) 28 т.
12 Миньор (Пк) 24 т.