Съмнително лека победа за Левски срещу Литекс за Суперкупата на България

Левски победи Литекс с минималното 1:0 в мача за Суперкупата на България. Пред около 5 000 души на Националния стадион "Васил Левски", двата тима сътворих един двубой, в който трудно нещо може да бъде наречено "супер".Единствено последните минути предоставиха интрига на зрителите, тъй като "сините" доиграха последните десет минути на мача едва с девет човека, но дори и това не бе достатъчно на ловчанлии да стигнат до попадение.Ден преди срещата от тиража на Еврофутбол бе изваден двийният знак X2,което заедно с учудващо слабата игра на соченият за фаворит отбор на Литекс поставя сянка на съмнение върху крайният резултат от двубоя.
Левски - Литекс 1:0

1:0 Бардон (65)

Левски: Петков, Топузаков, Вагнер (74, Минев), Бензукан, Генев, Сърмов (52, Минев), Тиберканин, Зе Соареш, Бардон, Димитров (61, Жоазиньо), Христов

Литекс: Голубович, Венков (82, Занев), Николов, Барт, Кишишев, Йеленкович (81, Миланов), Сандриньо, Попов, Бодуров, Янев, Тодоров (62, Диего)

<< върни се назад     02 август 2009   13:39