ЦСКА прегази с 4:0 Локо Мездра,а Левски върна самочувствието си с победа над Славия

Черно море се наложи с 3:0 над Ботев

Отборът на ЦСКА продължава да лети високо, след като в мач от четвъртия кръг на А група буквално прегази с 4:0 съперниците си от Локомотив Мездра.Левски върна част от самочувствието си след победа с 3:1 срещу Славия в най-старото столично дерби. Последните си два официални мача "сините" загубиха от Дебрецен в Шампионската лига
Отборът на Черно море не постави под съмнение класата си и без особени трудности се наложи с 3:0 като домакин над тима на Ботев в мач от четвъртия кръг на А група.С два гола за рутинната победа се отчете бившият състезател на пловдивските "канарчете" Георги Какалов. Един в края на двубоя пък добави дежурния голмайстор МирБез да се затрудни особено много отборът на Литекс спечели с 3:0 у дома срещу отбора на Монтана в мач от четвъртия кръг на родната А група.ослав Манолов.

ЦСКА - Локомотив Мездра - 4:0 (2:0)
Голмайстори: 1:0 Йордан Тодоров 17, 2:0 Иван Стоянов 26, 3:0 Владимир Манчев 70, 4:0 Иван Стоянов 77-дузпа
стадион: Българска армия-5 000 зрители:
главен съдия: Станислав Тодоров
жълти картони:
- ЦСКА: Спас Делев
- Локомотив: Йордан Линков
ЦСКА: Караджов, К.Стоянов, Иванов, Котев, Минев, Янчев (77-Морозс), Янев, Ив.Стоянов, Тодоров (80-Зехиров), Руи Мигел (65-Манчев), Делев
Локомотив Мездра: Линков, Христов, Макенджиев, Моралес, Станков, Софрониев, Петков (67-Тулио), Попов, Ан.Тодоров (46-Л.Тодоров), Бамба (57-Гайтанов), Тевия
Първенство на България, среща от 4-ия кръг на "А" група:
Черно море (Варна) - Ботев (Пловдив) 3:0 (1:0)
Червен картон: Ерик Кабу (Ботев)- 29
Черно море - Пиргов, Дяков, Какалов (80-Петков), Александров, Алекс (46-Илиев), Георгиев (62-Колев), Борносузов, Кулибали, Манолов, Керчев, Маркес
Ботев - Велинов, Витанов, Василев, Ангелов, Григоров, Илиев (54-Сталев), Бекяров (85-Благоев), Кочев, Йорданов (66-Вергилов), Кабу, Етов

Черноморец - Спортист (Своге) 3:0
Голмайстори: 1:0 Ектор Гонсалес 26, 2:0 Адриан Фернандес 34, Роберто Карбони 40
Литекс (Ловеч) - Монтана 3:0 (3:0)
Голмайстори 1:0 Михаил Венков 10 , 2:0 Христо Янев 25, 3:0 Георги Миланов 29
Миньор (Перник) - Сливен - 4:2 (0:1)
Голмайстори: 0:1 Мартин Ковачев 3, 0:2 Деян Христов 49, 1:2 и 2:2 Христо Господинов 61, 66, 3:2 Николай Станков 82, 4:2 Петър Петров 90+4
Локомотив София - Пирин Благоевград - 1:0
Голмайстори: 1:0 Дерек Асамоа 59
Славия - Левскки - 1:3 (0:2)
голмайстори: 0:1 Седрик Бардон 2, 0:2 Зе Соарес 45+1, 1:2 Жозе Жуниор 79, 1:3 Николай Димитров 90

<< върни се назад     31 август 2009   11:03