Миньор завърши сезона с победа, а Гацо Бацов връчи Голф 3 на щастливец от публиката.

Миньор завърши сезона с победа, а Гацо Бацов връчи Голф 3 на щастливец от публиката. Миньор завърши с победа есенния полусезон, след като надделя трудно над Локомотив (Мездра) с 1:0. Единственото попадение в мача реализира Горан Янкович в 80-ата минута, след като засече центриране на Пламен Крумов от дясно и прати топката в мрежата.
Като цяло зрителите на стадион "Миньор" видяха доста слаб мач, в който головите положения бяха малко.На полувремето фен на "жълто-черните" спечели осигурен от ръководството на тима Голф тройка, разигран на томбола с номерата на билетите за двубоя. Така Миньор ще зимува с 26 точки, които засега му отреждат петото място в класирането. Локо (Мездра) е 12-ти с 13 точки.

Миньор Перник - Локомотив Мездра - 1:0
Голмайстор: Горан Янкович 80