Черно море успя да бие Монтана с 2:1 спомоща на Христо Ристоков-Записа

Черно море успя да бие Монтана с 2:1 спомоща на Христо Ристоков-Записа Черно море успя да бие домакина си Монтана с 2:1 на стадиона в едноименния град. Гостите откриха в края на първото полувреме след гол на Даниел Георгиев в 45-ата минута. Заков покачи на 2:0 в 77-ама минута, а в добавеното време Николов от фаул оформи крайното 2:1 за Черно Море. Реферът Христо Ристоков предреши двубоя като изгони двама състезатели на Монтана в 6-ата и в 28-ата минута, съответно Мирослав Иванов и Бето, които в разстояние на няколко минути получиха два жълти, респективно червени картони.Със спечелените точки Черно Море ще зимува 9-ти във временното класиране, Мо нтана остава на 11-то място.След края на мача побеснелите фенове на Монтана засипаха с освирквания и обиди напускащия терена съдия Христо Ристосков, а по-крайните от тях дори искаха да се доберат до него, но полицията се намеси и изведе рефера, предотвратявайки по-сериозни последствия и саморазправа.

Монтана - Черно море 1:2 (0:1)
Голмайстор: 0:1 Даниел Георгиев 45, 0:2 Герасим Заков 77, 1:2 Николай Николов 90+1
Стадион: "Огоста": 2500 Зрители
Главен съдия: Христо Ристосков
Жълти картони:
- Монтана - Бето, М. Иванов
- Черно море - Борносузов, Димов, М. Манолов, Георгиев
Червени картони: Мирослав Иванов (Монтана) 6, Бето (Монтана) 28
Монтана - В. Георгиев, Бойчев, Иванов, Личков (77- Фиданин), Николов, Д. Илиев (84-Жулио), Гаджев, М.Петров (46-Мичев), Бето, М. Иванов, А. Чепилов
Черно море - Пиргов, Маркес (78-Кулибали), Бачев, Манолов, Александров, М.Лазаров (46-З.Лазаров), Димов (62-Заков), Г.Илиев, Д.Георгиев, Домакинов, Борносузов

<< върни се назад     07 декември 2009   21:22