Локомотив Пд загуби с минималното 0:1 от Кошице

Локомотив Пд загуби с минималното  0:1 от Кошице В контролна среща играна на спортния комплекс "Аркадия" в Белек, отборът на Локомотив (Пловдив) загуби с минималното 0:1 от словашкия ФК Кошице. Единственият гол на мача падна в 55-та минута: чешкият нападател Новак получи топката на границата на наказателното поле и с точен удар в левия ъгъл на вратата на пловдивчани донесе победата за своя отбор. Най-активният в отбора на Локомотив (Пловдив) и безспорно най-добрият играч бе нападателят Дембеле. Но именно Дембеле направи най-големия пропуск - в последната,90-та минута той от непосредствена близост не успя да изпрати топката в мрежата на ФК Кошице. През второто полувреме играта се изостри, преобладаваха твърди, на моменти и откровено груби сблъсъци. Но мачът завърши без контузени играчи.

Локомотив (Пловдив) - ФК Кошице (Чехия) - 0:1
Голмайстор: 0:1 Новак в 55-та минута

Старши треньорът на Локомотив (Пловдив) Наджи Шенсой започна със следния стартов състав: Акалски, Йошев, Мечечиев, Сечков, Сингбо, Бенжелон, Трифонов, Чипев, Лунтава, Б. Хазуров, Дембеле.

По-късно Шенсой пусна в игра вратаря Ставрев и полевите футболисти Георгиев, Кюмюрджиев, Цв. Радев, Б. Илиев, Факунес, Данов и Абушев.

снимка: plovdiv24.bg

06 февруари 2010   21:50

28 септември 2011 08:16   |   Buy oem software   |     |
VAwDt6 Every time I come back here again and don`t get disappointed..!