Берое победи Черноморец с 2:0 като гост

Берое победи Черноморец с 2:0 като гост Съставът на Берое продължава с доброто си представяне през настоящата кампания. В последния мач от 18-ия кръг на „А” група Берое се наложи над Черноморец с 2:0 като гост. Срещата изигра на ст. „Хаджи Димитър” в Сливен, заради ремонтни дейности на клубния стадион на Черноморец, предаде репортер на Радио „Фокус” – Сливен. Състезателите на Илиян Илиев откриха резултата още при първата си атака. Голът бе дело на Георги Андонов, който в 23-ата минута бе изведен зад гърба на противниковата защита и с премерен удар вкара топката във вратата на Борел. След допуснатия гол състезателите на Красимир Балъков направиха всичко възможно да възстановят първоначалното равенство, но до чисти положения не се стигна.
През второто полувреме отново Черноморец бе по-активен в офанзивен план, но защитната линия на символичните гости бе подредена много добре. В 89-ата мин. Искрен Писаров вкара втори гол за Берое, а което предреши изгода на двубоя. Той получи добър пас от Дончо Атанасов и от непосредствена близост оформи крайния резултат.
След този мач Берое се изкачи на осмо място с 27 т., а за Черноморец остана на 10-ата позиция със същия точков актив, но с по-лоши показатели.

<< върни се назад     15 март 2010   17:12