Черноморец победи ЦСКА в бенефисният мач на Пламен Крумов

Черноморец победи ЦСКА в бенефисният мач на Пламен Крумов Черноморец победи ЦСКА с 2:0 в мач без значение от последния 30-и кръг на "А" група. Бургазлии стигнаха с лекота до победата срещу "червените", които в този мач играха без голяма част от титулярите, пуснати в почивка по-рано.в 7-ата домакините откриха резултата. Фернандес бе изпуснат през центъра на защитата и с хубав удар в долния десен ъгъл се разписа за 1:0.Гонзалес на точката на дузпата и нападателят невероятно елегантно прехвърли излезлия напред Чавдаров за 2:0.В 62-ата минута цялата публика на стадиона стана на крака, за да изпрати легендарният капитан на тима Пламен Крумов, който прекратява футболната си кариера. Футболистът направи една почетна обиколка и получи овациите на хилядите фенове.