Локомотив (Пд) и Локомотив (Сф) врътнаха зрелищно 3:3

Локомотив (Пд) и Локомотив (Сф) врътнаха зрелищно 3:3 Локомотив Пловдив направи поредната си полезна проверка в Банско, като завърши 3:3 със съименниците си от София. Двата отбора играха на приливи и отливи, като си сменяха инициативата през мача. Пловдивчани водеха с 3:1 10-ина минути преди края, но не успяха да задържат преднината си.

Срещата започна неубедително за "смърфовете", като в първите няколко минути столичани имаха игрово предимство и направиха няколко добри атаки. При една от тях падна и първия гол, дело на бивши футболисти на Локо Пловдив. Искрен Писаров проби по крилото, центрира точно на Марин Камбуров, който заби точно за 0:1. 10-ина минути по-късно, в 18-ата, Евертон Джилио - Том вкара красив гол от границата на наказателното поле с точен шут по земя. В края на полувремето "черно-белите" направиха пълен обрат, като Здравко Лазаров успя да промуши топката през куп играчи за 2:1.

Второто полувреме също започна с малко по-активна игра на Локомотив София. Те обаче не успяха да се възползват и след като пловдивчани изравниха играта, стигнаха и до трети гол. След центриране, най-добре се бе пласирал новото попълнение Цветан Йотов, който с глава заби за 3:1. В последните минути "смърфовете" обаче намалиха оборотите, което позволи на столичани да вкарат два бързи гола и да изравнят за крайното 3:3. Първо се разписа Асамоа в 80-ата, а в края Йорданов от Локо Сф бе оставен непокрит и отблизо вкара за равенството.

Локомотив (Пд) - Локомотив (Сф) 3:3

0:1 Камбуров (8), 1:1 Том (18), 2:1 Лазаров (45), 3:1 Йотов (78), 3:2 Асамоа (80), 3:3 Йорданов (88)

Локомотив (Пд) - Лучини, В. Георгиев, К. Гаджалов, Кр. Трифонов, Том, Габ. Ерош, Хр. Златински, Гуарино, Н. Чипев, Здр. Лазаров, Ем. Аргиров.
Резерви - Ставрев, Ивел. Янев, Й. Бенжелон, Цв. Йотов, Пл. Крачунов, И. Герджиков, Вес. Марчев, Г. Петров, Р. Абушев, М. Керчев

Локомотив (Сф) - Пейков, И. Димитров, Д. Савич, Ат.Атанасов, Лахчев, Дяков, Иванов, Д.Атанасов, Цв. Генков, М. Камбуров, Искр. Писаров.

Резерви: Р. Тинков, Кр. Добрев, Г. Марков, Р. Горанов, Манолов, Георгиев, Асамоа, Дамянов, Йорданов, Дафчев.

Рефер: Драган Стойков

Жълти картони: Златински (Л-Пд), Д. Атанасов (Л-Сф)

<< върни се назад     09 юли 2010   14:15