Берое победи Славия

Берое победи Славия с 2:1 в изключително интересен мач от 18-тия кръг на първенството на "А"-професионалната ни футболна група, изигран в Стара Загора. Отборът на Берое победи столичния Славия с 2:1 в мач от 18-ия кръг на "А" група. Тодор Христов изведе домакините напред в резултата в 32-ата минута.В 83-та минута, когато Илия Илиев изпълни по перфектен начин прекия свободен удар на около 25 метра от вратата на Берое. Така той върна равенството и направи резултата 1:188-та минута след разбъркване в наказателното поле на Славия Ямуков овладя топката, стреля ниско по тревата и за втори път вдигна на крака феновете на стадиона в Стара Загора, разписвайки се за 2:1.След днешната победа Берое се изкачи на седмата позиция с 29 точки, колкото има и отборът на Черноморец Бургас. Славия пък остана на девето място с актив от 26 точки.

Берое Стара Загора - Славия - 2:1 (1:0)

голмайстори: 1:0 Тодор Христов '32, 1:1 Илия Илиев '83, 2:1 Владислав Ямуков '88

стадион: Берое, 3500

главен съдия: Ахмед Ахмед