ЦСКА с трета победа

ЦСКА записа домакински успех срещу Видима в Каварна. Поради наказание заради ексцесиите след Вечното дерби срещу Левски ЦСКА бе домакин на Видима в крайморския град. Въпреки това столичният отбор се радваше на много силна подкрепа от над петте хиляди "червени" запалянковци, които пристигнаха в крайморския град специално за мача.В 48-ата минута след добра атака за ЦСКА, Спас Делев стреля от зоната на дузпата, първоначално вратарят на Видима Колев спаси, но изпусна топката, а отново Делев при добавката вкара за 1:0. Най-сериозното положение в срещата за гостите беше в 88-та минута. След разбъркване в наказателното поле на "армейците" Атанас Иванов стреля, но Караджов успя да избие. Фубтолистът на Видима опита да шутира повторно, но Платини изчисти топката в корнер.

ЦСКА София - Видима-Раковски Севлиево - 1:0 (0:0)

Стадион: Калиакра: 5000 Зрители
Главен съдия: Никола Попов

голмайстори: 1:0 Спас Делев 48