Левски победи Локо Сф в бенефиса на Георги Марков

Отборът на Левски победи Локомотив София с 1:0, в първата си контролна среща от лятната подготовка. Мачът бе и бенефис на бившият футболист на „сините" Георги Марков, който сложи край на професионалната си кариера. Марков игра 18 минути за „железничарите" като централен нападател, след което напусна терена под аплодисментите на публиката. Дебют за Левски направиха всички нови футболисти, които бяха привлечени до момента. Единственият гол са „сините" отбеляза Иван Цветков в 48 - та минута. Той вкара с глава след чудесен пробив и центриране на друго ново попълнение - Симеон Райков. Старши треньорът Георги Иванов пусна два различни състава през двете полувремена. Йордан Милиев не взе участие в двубоя, тъй като получи почивка от спортно - техническото ръководство.

снимки: levski.bg

<< върни се назад Автор: Йордан Йорданов
    03 юли 2011   17:27