ЦСКА пусна аванта на родният тим на Радуканов в първата си контрола

ЦСКА и Бдин Видин завършиха наравно 1:1 в контролен мач по футбол, игран в три полувремена по 30 минути. В 28-ата минута след добър извеждащ пас националът Спас Делев с точен диагонален удар откри резултата - 1:0 за ЦСКА. В 61-ата минута след центриране на видинчани и разбъркване пред вратата на ЦСКА Десислав Русев бе най-съобразителен и изравни резултата - 1:1. Така „червените” пуснаха аванта на родният тим на Радуканов в първата си контрола.

ЦСКА - Бдин Видин - 1:1
Голмайстори:
1:0 Спас Делев 28, 1:1 Десислав Русев 61
Старши треньорът на ЦСКА Милен Радуканов започна със следния стартов състав: Караджов, Р.Трифонов, П.Стоянов, Попов, Дечев, Янчев, Садула, Маркиньос, Нелсън, Делев, Платини
Стартов състав на Бдин Видин: Стойчев, Станчев, Иво Иванов, Иван Иванов, П.Трифонов, Тричков, К.Цветков, Н.Цветков, Близнаков, Метушев, Хаджиниколов

<< върни се назад     09 юли 2011   13:13