Коко Динев наказа футболистите на Локо (Пд)

„Смърфовете” бият Гигант (Съединение) с 3:2 в контрола

Локомотив Пловдив едва успя да победи третодивизионния Гигант (Съдинение) с 3:2 като гост в специално организирана контрола вчера. Наставникът на пловдивчани Драган Канатларовски искаше да види състоянието на част от резервните си футболисти или на такива, които все още са изостанали с подготовката, но са предвидени за бъдещи титуляри. Сред тях личаха имената на завърналия се след близо едномесечно отсъствие централен защитник Юнес Бенжелюн, новоизпечената млада звезда Ненад Лукич и завърналия се наскоро Даксон Да Силва. Мачът се проведе при изключително горещо време, но въпреки това елитният тим разочарова с играта си. Локо поведе в самото начало чрез каращия проби аржентинец Пабло Компанучи, който с глава засече центриране от ъглов удар и в 7-та минута изведе своите напред. Домакините обаче бързо се съвзеха от първоначалния шок и след като разбраха, че дяволът не е чак толкова черен, стигнаха до пълен обрат още преди почивката. На два пъти точен бе бившият играч на Ботев (Пловдив) Иван Площаков и така Гигант се прибра с гол аванс на полувремето. През вторите 45 минути състезателите в „черно-бяло” продължиха с безхаберната си игра, което буквално вбеси собственика Константин Динев, който след поредния пропуск на негов футболист слезе на пистата и размени няколко думи със спортно-техническия щаб на Локомотив. Това може би мобилизира първодивизионния отбор и благодарение на Даксон Да Силва гостите все пак успяха да избегнат пореден срамен резултат в контролните срещи. Поредният разочаровал футболист на пловдивчани се оказа пристигналият преди на проби преди два дни Абубакар Тандия, който с нищо не успя да впечатли нито малцината зрители по трибуните, нито старши треньора Канатларовски. За ядосания бос Коко Динев не остана нищо друго, освен да накаже с тренировка веднага след двубоя всички футболисти, взели участие в него.

Снимка: lportala.net

<< върни се назад Автор: Васил Динев
    10 август 2011   10:17