Локо (Пд) би Сливен в контрола

Локомотив (Пловдив) започна с победа четиридневния си лагер в града под „сините камъни”. Вчера „черно-белите” излязоха за първата си от двете предвидени контроли срещу заявилия амбиции за завръщане в елита Сливен. Наставникът на „смърфовете” Драган Канатларовски започна с експериментален стартов състав, в който място намериха футболисти, които по-рядко получават шанс за изява, както и юноши на клуба. Противно на логиката домакитие поведоха в 17-та минута с красив гол на Филипов, дошъл след удар от около 25 метра. Само пет минути по-късно Локомотив изравни. Даксон да Силва центрира от корнер, а Мартин Кавдански бе най-съобразителен и от няколко метра се разписа за 1:1. През вторите 45 минути в игра за първодивизионния тим влязоха голяма част от титуларите, които бяха на терена в неделния мач срещу Калиакра (Каварна), и това веднага се отрази на качеството на играта на пловдивчани. Атаките се редуваха една след друга, но стражът на „воеводите” Господинов извади всичко, което можеше да бъде спасено. В 88-та минута обаче крепостта падна, когато Йордан Тодоров засече центриране на Сержиньо и донесе победата на Локо.

<< върни се назад Автор: Васил Динев
    31 август 2011   12:51