Сателитът на Левски от Симитли, изхвърли ЦСКА за купата

• Сателитът на Левски - втородивизионният Септември (Симитли), хвърли бомбата на 1/4 финалите в турнира за Купата на България, след като победи с 2:1 ЦСКА и по този начин изхвърли миналогодишния победител от турнира. Домакините поведоха с попадение на Антон Гущеров през първата част , а четири минути след почивката Атанас Николов покачи на 2:0. Почетното попадение за много слабия червен тим вкара Нджонго Присо две минути преди края на мача.

СЕПТЕМВРИ (СИМИТЛИ) - ЦСКА 2:1

1:0 Антон Гущеров 31
    2:0 Атанас Николов 49
    2:1 Нджонго Присо 88

СЕПТЕМВРИ: Ганев, Ант. Тодоров, Кацарски, Коемджиев, Илиев, Гущеров (83-Топузов), Михайлов, Балтов, Лулейски (74-Цв. Николов), Ат. Николов (70-Т. Тодоров), Стоянов

ЦСКА: Мболи, Бандаловски, Грънчов, П. Стоянов, Дечев (80-Адемар), Галчев, Дюлгеров, Присо, Костов, Паун (50-Мораеш), Карачанаков (45-Иванов)

Жълти картони: Антон Тодоров, Кацарски, Лулейски, Т. Тодоров, Коемджиев (Септември); Борис Галчев, Николай Дюлгеров (ЦСКА)

15 март 2012   17:57