Ботев разби Марица- Секирово (Раковски) с 4:0

Ботев разби Марица- Секирово (Раковски)  с 4:0

Ботев разби гостуващия Марица с 4:0 в Югоизточната В група. Голмайсторът на жълто-черните Наско Курдов не игра поради травма, но заменилият го Хаджифейзула вкара първите два гола още в 4-та и 10-та минута - първо след добавка при удар на Тимонов, после след извеждащ пас на Минев. Силната игра на Ботев преди почивката бе материализирана с още две попадения. В 30-та минута Минев вкара красив гол с удар от въздуха след центриране на Тимонов, две минути по-късно самият Тимонов вкара сам срещу вратаря. След почивката Тимонов, Юсеинов и Хаджифейзула пропуснаха да направят успеха още по-изразителен.

Припомняме ви,че преди месец Марица ще се обедини с ФК Секирово (Раковски), който играе в "А" областна група. Секирово е общински клуб, като главният спонсор е един от най-богатите хора в региона - бизнесменът Георги Самуилов. Той се занимава с петрол, моторни и индустриални масла, пропан-бутан.Пререгистрацията няма как да стане още сега и двата клуба най-вероятно ще се обединят официално чак през лятото. Отборът обаче се мести в Раковски веднага. Първенството ще доиграят именно футболистите на ФК Секирово плюс няколко от титулярите на Марица от есента.