В кикбокса с три медала от Европейското

В актива ни сребърен и два бронзови медала

В кикбокса с три медала от Европейското Европейското във Варна завърши а в актива си имаме три медала:един сребърен и два бронзови от европейското първенство по кикбокс. В категория до 75 кг в стил фул контакт Стилиян Ангелов спечели сребърен медал, след като на финала загуби от Андреас Лодруп (Норвегия). Два бронзови медала спечелиха Светослав Малешков категория 71 кг и Петър Илиев при 86-килограмовите. Отборен шампион на семи контакт стана Унгария, следван от Италия и Германия. При жените на семи контакт при 55-килограмовите шампионка е Дорота Годзина (Полша), а в категория 60 кг Глория де Бей (Италия). В стил фул контакт жени титлите взеха Вяра Макресова (Украйна) до 48 кг, Надя Кавенюк (Украйна) до 52 кг, Валерия Ишакова (Русия) до 56 кг, Катарина Фурманен (Полша) до 65 кг, Каролин Ек (Швеция) до 70 кг и Зелма Догроунеш (Турция) над 70 кг. На фул контакт при мъжете шампиони са Мебента Едмонд (Франция) при 67-килограмовите, Кристиян Кватинген (Норвегия) до 71 кг, Игор Прикходко (Украйна) до 81кг, Маирис Вриедис (Латвия) до 86кг, Алексей Тоарев (Русия) до 91 кг и в категория над 91 кг - Хемза Кендироглу (Турция). Унгарците спечелиха златните отличия в отделните категории на семи контакт. Титли за Ласло Гомбош (69 кг), Тамас Имре (74кг), Кристиан Яроскевич (84кг) и Золт Моради (79кг). Шампионски титли грабнаха и италианците Джузепе де Марко (89кг) и Андреа Лучезе (63кг).

<< върни се назад     28 октомври 2008   19:35

12 август 2015 21:31   |   horny   |     |
  29 май 2011 16:17   |   xinufcng   |     |
  15 май 2011 16:12   |   cmgjemxp   |     |
  13 май 2011 17:05   |   Dorie   |     |