Фолкдивата Рени чукна 40 години, а скоро очаква и най-важното събитие в живота на една жена - да стане майка. Певицата, която винаги е с едни гърди напред, сподели емоциите си по въпроса.
"Тази година, като се има предвид моето състояние, вече съм на финалната права преди раждането, по-малко от месец ми остава и ми е толкова тежко, просто нямах възможност да правя пищни партита и купони.За това празнувах в тесен семеен кръг. Чувствах се много добре и бяхмного щастлива, защото моите любими хора бяха около мен." - каза Рени в интервю за Сигнал.бг. "Много мие трудно с мъжките имена. Преди да родя Борис си бях наумила, че ще
имам момиченце и за момиченце си имаме име, а сега ми е трудно да избера за момче, за това и малкият Борис го кръстихме на баща му. Сега клоня най-много да кръстим детето на брата на Борис, защото той е много умен, много интелигентен и много ерудиран, и все си мисля, че
като дадем името на детето същото като името на брат му може даприхване от неговата интелигентност." - споделя певицата.