Бой спря контролата Славия - Анжи, Рабех игра, Тимонов не,а за Иван Стоянов от ЦСКА не се говори

Бой спря контролата Славия - Анжи, Рабех игра, Тимонов не,а  за Иван Стоянов от ЦСКА  не се говори Приятелският мач в Анталия между Славия и елитния руски Анжи Махачкала така и не завърши.В 58-ата минута, при резултат 2:1 в полза на "белите", хора от щаба на руския клуб опитаха саморазправа с главния съдия на срещата. Секунди преди това червен картон получи резервата Магомед Магомедов, син на президента на Анжи.
В 10-ата минута Славия поведе в резултата с гол на Жуниньо от дузпа. Нарушението, довело до наказателния удар беше извършено срещу бразилския нападател, който показа хладнокръвие и даде аванс на българския отбор.В последните секунди на първата част Анжи се върна в мача с гол на Кубе. Футболистът на руския тим се възползва от колективна грешка в защитата на Славия и изравни за 1:1.В 37-ата минута червен картон получи Николай Дюлгеров, който веднага беше заменен от Николай Петров.В 55-ата минута Славия стигна до втори гол чрез резервата Франсиско Алберони. Бразилецът получи подаване от Дениран Ортега, напредна и със силен удар направи резултата 2:1.Футболистите на Анжи пък нападнаха Алберони, защото продължи да играе, когато на тревата лежеше футболист на руския отбор.Три минути по-късно се стигна до изгонването на Магомед Магомедов и опита за саморазправа срещу главния съдия от страна на хора от щаба на Анжи.Старши треньорът на Славия - Велислав Вуцов, опита да потуши скандала.

Бившият футболист на Левски Юсеф Рабех игра едно полувреме за новия си отбор Анжи. Той започна титуляр и се отчете с един жълт картон за нарушение срещу Петър Димитров. На почивката Рабех бе заменен.
Другото ново попълнение на тима Тодор Тимонов не игра. Бившият халф на ЦСКА изобщо не бе с отбора на мача, тъй като се прибра да си урежда работна виза за Русия. Никой от Анжи не пожела да коментира дали в състава ще бъде привлечен и друг играч от българското първенство. Както е известно, у нас се заговори, че тимът от Дагестан предлага 1 млн. евро за Иван Стоянов от ЦСКА.