Юнайтед спечели дербито на Манчестър,Ливърпул с равенство срещу Уигън

Юнайтед спечели дербито на Манчестър,Ливърпул с равенство срещу Уигън Манчестър Юнайтед спечели 159-ото градско дерби на Висшата лига срещу Манчестър Сити с 2:1, с голове на Луиш Нани и Уейн Рууни, а изравнително попадение за Сити вкара Давид Силва за 1:1. Ливърпул не успя да вземе три точки от Уигън, след като двата отбора завършиха срещата от 27-ия кръг на Висшата лига при резултат 1:1. Раул Мейрелеш вкара петия си гол в последните шест мачаза Ливърпул, но в 65-та минута Гухури изравни. „Червените” са 6-ти в класирането с 39 точки. Английският Тотнъм обърна мача срещу Съндърланд от 27-ия кръг във Висшата лига до 2:1, след като домакините излязоха напред в резултата още в 11-та минута на „Стедиъм ъф Лайт” с гол на Асамоа Гиан за 1:0. Минута преди края на първото полувреме Майкъл Доусън засече центриране на Стивън Пиенаар и с глава изравни за 1:1.

<< върни се назад     12 февруари 2011   22:15