Ботев писа петица на Левски Карлово

Ботев писа петица на Левски Карлово Ботев (Пловдив) победи с 5:1 Левски (Карлово) в мач от втория кръг на Югоизточната "В" група. Двубоят се игра на стадион "Христо Ботев". Първият гол падна в 18-та минута, а точен бе Иван Площаков. Ексиграча на Марица и Спартак реализира второто си попадение в 42 минута след пас на Стефан Костадинов.През второто полувреме Ридван Хаджифейзула направи резултата класически, но в ответната атака гостите отбелязаха за 3:1 с първия си точен удар, а автор на попадението бе Стоян Маринов. Последваха нови две попадения на "жълто-черните". Първо Стефан Костадинов бе изведен срещу вратаря и технично го прехвърли за 4:1. В самия край на двубоя Светослав Асенов оформи крайното 5:1,пише marica.bg.

Ботев: Илия Николов, Илиан Енчев, Владимир Байрев, Ангел Рахов, Антон Огнянов, Васил Гуджев, Недко Миленов (63-Димитър Байрев), Ридван Хаджифейзула, Стефан Костадинов (77-Светослав Асенов), Пейо Батинов, Иван Площаков (Илиян Христов).

Левски (Карлово): Иван Гаганелов, Атанас Орманов (79-Ибрям Гюрай), Васил Мижорков, Емил Русинов, Георги Бичев, Димитър Пунчев (61-Огнян Александров), Стоян Маринов, Кейхан Мехмед, Костадин Косев, Николай Богданов, Веселин Тахчиев.