Интер се издъни срещу новака Бари,Парма без Валери Божинов не победи Удинезе

Интер се издъни срещу новака Бари,Парма без Валери Божинов не победи Удинезе Отборът на Парма пропусна да победи Удинезе в гостуването си от първия кръг на Серия А, завършвайки 2:2. Гостите на два пъти повеждаха в резултата чрез Палоски в 42-ата и Лукарели в 49-ата минута, но Ди Натале с попадения в края на двете полувремена донесе равенството на своя тим. Българският нападател на Парма Валери Божинов не влезе в игра в мача.Отборът на Палермо победи с 2:1 Наполи в мач от 1-ия кръг на Серия А и по този начин прекърши надеждите на неаполитанците да бъдат сериозен фактор в първенството през новия сезон. Отборите на Ливорно и Каляри започнаха сезона с нулево реми. Двата отбора не успяха да излъчат победител в двубоя помежду си от първия кръг и трябваше да се задоволят с по една точка.Сампдория записа успех с 2:1 над Катаня в гостуването си от 1-ия кръг в Серия А. Генуезци стигнаха до трите точки в даденото от съдията продължение, когато Гасталдело се възползва от грешка в отбраната на съперника и донесе победата на своя тим.

Интер започна по разочароващ начин защитата на титлата си в Италия. В мач от I-ия кръг на Серия "А", "нерадзурите" завършиха наравно 1:1 с новака Бари. Едно от новите попълнения на Интер - Самуел Ето'о вдигна на крака "Сан Сиро" в началото на второто полувреме, но бившият играч на Милан Витали Кутузов донесе точката за Бари с гол в 74-ата минута.

ИНТЕР - БАРИ 1:1
1:0 Ето'о (56'-дузпа),1:1 Кутузов (74')

ИНТЕР: Сезар, Майкон, Матераци (Кордоба), Лусио, Санети, Мунтари (Балотели), Виейра (Куарешма), Мота, Станкович, Милито, Ето'о

БАРИ: Жилет, Масиело, Ранокиа, Бонуси, Паризи, Алварес, Гаци (Стелини), Де Везе, Алегрети (Ланджела), Сфорцини (Ривас), Кутузов

<< върни се назад     24 август 2009   10:19

16 септември 2011 21:08   |   gtbooihtqjw   |     |
  15 септември 2011 14:38   |   tgohxjo   |     |
  14 септември 2011 11:45   |   Mikel   |     |
Check that off the list of things I was cnoufesd about.

На 28 ноември в MEGAMI е ГОЛЕМИЯТ ФИНАЛ на Playmate Of The Year 2017
Помните ли Ралица Крумова кандидатка за „Мис Плеймейт“.? Къде се загуби,какво прави в момента, а и как изглежда тук в Лайфспорт
Не казвай на НИКОЙ:Фаворитка за Мис Плеймейт в усмирителна рокля