Шампионска Лига:Изненадващи победи за Лион и Рубин в Ливърпул и Барселона

Севиля би в Щутгарт

Шампионска Лига:Изненадващи победи за Лион и Рубин в Ливърпул и Барселона След като в предния кръг Унирея Урзичени направи равенство с Щутгарт и записа историческа първа точка, сега дебютантът в Шампионската лига се подигра с Рейнджърс и го би в Глазгоу с 4:1.В другата среща от Група G фаворитът Севиля продължи наказателната си акция и без никакви проблеми победи Щутгарт като гост с 3:1. Рубин Казан хвърли бомбата на сезона в Шампионската Лига, след като победи с 2:1 носителя на трофея Барселона насред неговия Ноу Камп. Мърсисайдци" загубиха изключително болезнено домакинството си на Олимпик Лион в група "Е" от Шампионската лига с 1:2.Делгадо унизи "червените" на собствения им стадион, вкарвайки победното попадение в 91-ата минута на мача.Това е четвърта поредна загуба за тима на Рафа Бенитес, след поражението отново в Шампионската лига от Фиорентина преди две седмици и двете поражения във Висшата лига от Челси и Съндърланд.
Фиорентина постигна трудна и ценна победа при гостуването си на Дебрецен в мач от група Е на Шампионската лига.

Барселона - Рубин Казан 1:2

0:1 Рязанцев 2,1:1 Ибрахимович 47,1:2 Карадениз 83

Барселона: Валдес, Алвеш, Пике, Маркес (80 Кейта), Абидал, Туре, Шави, Иниеста, Меси, Ибрахимович, Педро (66 Къркич)

Рубин: Рижиков, Ансалди, Сезар Навас, Шаронов, Салуквадзе, Семак (43 Муравски), Нобоа, Рязанцев (83 Касаев), Карадениз, Калешин, Домингес

На 28 ноември в MEGAMI е ГОЛЕМИЯТ ФИНАЛ на Playmate Of The Year 2017
Помните ли Ралица Крумова кандидатка за „Мис Плеймейт“.? Къде се загуби,какво прави в момента, а и как изглежда тук в Лайфспорт
Не казвай на НИКОЙ:Фаворитка за Мис Плеймейт в усмирителна рокля