Интер докосва скудетото, Рома разчита на Сиена

Интер докосва скудетото, Рома разчита на Сиена Лидерът в калчото Интер направи огромна крачка към пета поредна титла след победа с 4:3 над Киево и запази преднината си от две точки пред втория Рома.
На своя страна "римските вълци" надиграха с 2:1 гостуващия Каляри, след като изоставаха с 0:1 до 79-ата минута.В последния решителен кръг "нерадзурите" гостуват на Сиена. Рома успя да обърне Каляри до победата с 2:1, въпреки че губеше в резултата до 79-ата минута като домакини, с което "вълците" запазиха шансове за титлата. Възпитаниците на Клаудио Раниери задържаха разликата с водача Интер на две точки.
Рома - Каляри 2:1
0:1 Ладзари (73), 1:1 Тоти (79), 2:1 Тоти (83-дузпа)

Рома: Жулио Серджо, Мота, Бурдисо, Жуан, Рийзе, Перота, Де Роси, Писаро, Менес, Тоти, Тони

Каляри: Маркети (46-Лупатели), Канини, Наинголан, Астори, Агостини, Десена, Конти, Биондини, Косу, Матри, Джеда (61-Нене)

На 28 ноември в MEGAMI е ГОЛЕМИЯТ ФИНАЛ на Playmate Of The Year 2017
Помните ли Ралица Крумова кандидатка за „Мис Плеймейт“.? Къде се загуби,какво прави в момента, а и как изглежда тук в Лайфспорт
Не казвай на НИКОЙ:Фаворитка за Мис Плеймейт в усмирителна рокля