Локо загуби с 0:1 от Олимпиакос (Волос)

Локо загуби с 0:1 от Олимпиакос (Волос) Локо загуби с 0:1 в контрола от Олимпиакос (Волос), предаде репортер на Plovdiv24.bg oт гръцкия град. Мачът се игра в крайбрежния гръцки град. Срещата изобилстваше от твърди единоборства.Прeди почивката двата отбора изиграха динамично полувреме, в което преобладаваха твърдите, на моменти груби единоборства, а головите положения се брояха на пръсти

Съставът на Локо за този двубой: Стоян Ставрев, Джереми Родригез, Костадин Гаджалов, Юнес бенжелюн, Самир Бенжелюн, Валентин Георгиев, Христо Златински, Здравко Лазаров, Мартин Керчев, Дани Кики, Басил Карвальо (Флориан Лучини, Цветомир Йотов, Красен Трифонов, Емил Аргиров, Рангел Абушев, Георги Петров-Геша, Ивайло Герджиков, Евертом Джилио, Габор Ерош
Plovdiv24.bg.

<< върни се назад     24 юли 2010   13:21

На 28 ноември в MEGAMI е ГОЛЕМИЯТ ФИНАЛ на Playmate Of The Year 2017
Помните ли Ралица Крумова кандидатка за „Мис Плеймейт“.? Къде се загуби,какво прави в момента, а и как изглежда тук в Лайфспорт
Не казвай на НИКОЙ:Фаворитка за Мис Плеймейт в усмирителна рокля