Калмар може да загуби служебно срещу Левски,губи като гост от ИФК Гьотеборг

Калмар може да загуби служебно срещу Левски,губи като гост от ИФК Гьотеборг Левски може да вземе служебна победа в първия мач с Калмар в Лига Европа, пише "Меридиан мач". Срещата в Швеция завърши 1:1, а според скандинавските медии бразилският нападател Дъглас да Силва е играл без редовна картотека. Той е подписал с Калмар часове преди мача и според заканите на УЕФА е нямал право да играе срещу "сините".

Съперникът на Левски в Лига Европа - шведския Калмар, падна с 1:3 при гостуването си на ИФК Гьотеборг в мач от шведското първенство. Домакините от стадион "Улеви" започнаха мача страхотно и до 36-ата минута резултатът бе вече 3:0 за ИФК Гьотеборг. В 69-ата минута Виейра върна едно попадение, но за.

<< върни се назад     02 август 2010   11:41

Фитнес иконата Анн-Джи с разпадаща се рокля на сцената
Духът на Хю Хефнър възкръсва на 16 март в Bedroom Premium Club
На 28 ноември в MEGAMI е ГОЛЕМИЯТ ФИНАЛ на Playmate Of The Year 2017
Помните ли Ралица Крумова кандидатка за „Мис Плеймейт“.? Къде се загуби,какво прави в момента, а и как изглежда тук в Лайфспорт
Не казвай на НИКОЙ:Фаворитка за Мис Плеймейт в усмирителна рокля