Болтън и Юнайтед завършиха 2:2, Мартин Петров с гол

Болтън и Юнайтед завършиха 2:2, Мартин Петров с гол Отборите на Болтън и Манчестър Юнайтед не излъчиха победител в мача помежду си от програмата на 6-ия кръг на Висшата лига, завършвайки наравно – 2:2 на „Рийбок Стейдиъм”.Само 6 минути след началото, Болтън поведе с 1:0. Голмайстор за домакините стана Найт. Португалецът Луиш Нани изравни статуквото, реализирайки за 1:1 в 23-ата минута на мача, след самостоятелен пробив. Българският национал в състава на Болтън – Мартин Петров вкара второто попадение за тима си, оформяйки резултата на 2:1. Петров се разписа в 67-ата минута, след като негов удар срещна тялото на Дарън Флетчър и влезе във вратата. Манчестър Юнайтед изравни резултата на 2:2, като този път точен за Юнайтед бе Майкъл Оуен, отбелязал след удар с глава в 74-ата минута.
Във временното класиране съставът на Димитър Бербатов заема 2-ата позиция, на 3 точки от лидера Челси, докато Болтън е вече 10-и.

<< върни се назад     27 септември 2010   15:41