ЦСКА загуби като домакин с 0:2 от Рапид (Виена)

Привържениците на ЦСКА се бият с полицията след загубата

ЦСКА загуби като домакин с 0:2 от Рапид (Виена) ЦСКА изигра поредния си слаб мач през сезона, този път в Европа, и логично загуби като домакин с 0:2 от Рапид (Виена) в мач от трети кръг в груповата фаза на Лига Европа. Две попадения за гостите вкараха Венегор ъф Хеселинк в 28-ата минута,а четири минути по-късно Хофман от осем метра вкара без проблем за 2:0. И в тази среща ЦСКА показа, че няма футболисти, няма треньор, няма нищо. Маркиньос за пореден път доказа, че не става за лидер на отбор като ЦСКА с демонстративната си разходка по терена, която зарази и Шеридън, изиграл пореден безобразен мач с екипа на армейците.Така след три загуби в три мача, ЦСКА е твърдо на последното място в своята груба в ЛЕ - без спечелена точка и вкаран гол.
Невиждано меле си спретнаха бойкотиращите привържениците на ЦСКА с полицията след загубата на червените от Рапид. Свадата се разигра пред сектор "А" на националния стадион "Васил Левски", където се състоя срещата. Причината за размириците е желанието на ултрасите да нахлуят в сектор "А" на стадиона, където се намират официалните лица на клуба и опитът на органите на реда да ги спрат. В началните минути на мелето феновете на ЦСКА взеха надмощие и с камъни успяха за момент да прогонят полицията. После обаче дойде жандармерията и последваха десетки арести. След края на боя стана ясно, че има ранени полицаи, както и сериозно постралали фенове на ЦСКА, като част от тях са със счупени,пише спортал.бг

ЦСКА - Рапид 0:2
0:1 Венегор ъф Хеселинк 28
0:2 Хофман 32

ЦСКА: Мболи, Минев (46-Тибони), Виданов, Акуаро, Стоянов (72-Дечев), Янчев, Маркиньос, Делев, Нелсън (56-Тонев), Трифонов, Шеридън

РАПИД: Хедл, Зонлейтър, М.Хайкинен, Венегор ъф Хеселинк (77-Нухиу), Хофман (84-Тримел), Катцер, Кавлак, Шаурер (64-Дражан), Сома, Кайхан, Пехливан

<< върни се назад     21 октомври 2010   22:54