Ливърпул се наложи с 2:0 над Челси

Ливърпул  се наложи с 2:0 над Челси Ливърпул постигна трета поредна победа във Висшата лига, след като в мач от 11 кръг се наложи с 2:0 над Челси с два гола нИспанецът сякаш беше преобразен отново в "хищническата" си форма,а Фернандо Торес.В 11-ата минута испанският национал овладя центриране на Дирк Кайт, освободи се от Джон Тери и прати топката във вратата на Петър Чех.Хлапето вкара втория си гол точно преди почивката, когато след грешка Ашли Коул получи пас от Раул Мейрелеш и с удар от границата на наказателното поле се разписа за втори път в мрежата на “сините”.С тази победа “червените” показаха, че излизат от кризата и вече заемат деветото място в класирането с 15 точки. Челси остана на първото място, но вече има само две точки аванс пред Манчестър Юнайтед.

АНГЛИЯ, ВИСША ЛИГА, 11 КРЪГ
Болтън - Тотнъм 4:2
1:0 Дейвис (31), 2:0 Стейнсон (56), 3:0 Дейвис (76-д), 3:1 Хътън (79), 3:2 Павлюченко (87), 4:2 Мартин Петров (90)

От 6 ноември (събота)
Бирмингам - Уест Хям 2:2
0:1 Пикион (48), 0:2 Валон Бехрами (58), 1:2 Джером (64), 2:2 Риджуел (73)

Блекбърн - Уигън 2:1
1:0 Педерсен (58), 2:0 Робертс (68), 2:1 Н`Зогбиа (75)

Блекпул - Евертън 2:2
1:0 Ърдли (10), 1:1 Тим Кейхил (13), 2:1 Вон (48), 2:2 Колеман (50)

Фулъм - Астън Вила 1:1
0:1 Абритон (41), 1:1 Хангеланд (90)

Манчестър Юнайтед - Уулвърхемптън 2:1
1:0 Парк Джи Сунг (45), 1:1 Ебанкс-Блейк (66), 2:1 Парк Джи Сунг (90)

Съндърланд - Сток Сити 2:0
1:0 Асамоа Гиян (9), 2:0 Асамоа Гиян (86)

От 7 ноември (неделя) от 15:30 часа
Арсенал - Нюкасъл 0:1
0:1 Анди Керъл (45)

Уест Бромич - Манчестър Сити 0:2
0:1 Марио Балотели (20), 0:2 Марио Балотели (26)

Ливърпул - Челси 2:0
1:0 Фернандо Торес (11), 2:0 Фернандо Торес (45)

<< върни се назад     07 ноември 2010   21:01

Духът на Хю Хефнър възкръсва на 16 март в Bedroom Premium Club
На 28 ноември в MEGAMI е ГОЛЕМИЯТ ФИНАЛ на Playmate Of The Year 2017
Помните ли Ралица Крумова кандидатка за „Мис Плеймейт“.? Къде се загуби,какво прави в момента, а и как изглежда тук в Лайфспорт
Не казвай на НИКОЙ:Фаворитка за Мис Плеймейт в усмирителна рокля