Вердер разгроми Интер,Твенте и Тотнъм със зрелищен хикс

Резултати в Шампионска лига

Вердер разгроми Интер,Твенте и Тотнъм със зрелищен хикс Вердер разгроми Интер,Твенте и Тотнъм със зрелищен хикс
Отпадналият на теория от европейските клубни турнири тим на Вердер Бремен нанесе шамар по настоящия европейски шампион Интер. В последния кръг от предварителните групи германците разбихаха с 3:0 гостуващите "нерадзури" на Рафаел Бенитес. Трябва да отчетем факта, че испанският треньор не можа да разчита в мача на звездите си Уесли Снайдер, на когото бе дадена почивка, и Диего Милито, който е с травма. Манчестър Юнайтед и Валенсия завършиха наравно 1:1 в мач от шестия кръг в група „С” на Шампионска лига. Пабло Ернандес откри в 33-та минута, а Андерсон изравни в 62-та. Така англичаните завършиха на първо място в крайното класиране с 14 точки. Валенсия също продължава напред, с 11 точки.