Бербатов с 2 гола за победата на Юнайтед над Съндърланд, води в листата на голмайсторите

Уест Хем победи Фулъм с 3:1 като гост

Бербатов с 2 гола за победата на  Юнайтед над Съндърланд, води в листата на голмайсторите Манчестър Юнайтед победи Съндърланд с 2:0 в среща от 19-тия кръг във Висшата лига на Англия. Бербатов изведе домакините напред в резултата още в петата минута. След негов удар в 57-та минута топката се отклони в бранителя на гостите Фърдинанд и влезе за втори път в мрежата на Гордън.Димитър Бербатов води в листата на голмайсторите с 13 гола.
Уест Хем победи Фулъм с 3:1 като гост в първа среща от 19-ти кръг във Висшата лига на Англия. Това е едва трета победа през настоящето първенството за футболистите, водени от Аврам Грант.Домакините поведоха с 1:0 още в 11-та минута след попадение на Аарън Хюз. В самия край на първото полувреме, само за осем минути гостите нанесоха своя удар, след като в 37-та Карлтън Кол изравни резултата, а в 45-та Фредерик Пикион изведе Уест Хем напред. В 73-та минута Отново Карлтън Кол се разписа, оформяйки крайното Фулъм – Уест Хем 1:3.
Преди останалите срещи от кръга „чуковете” заемат 18-то място във временното класиране с актив от 16 точки, колкото има и отбора на Фулъм.