Борусия и Шалке с нулево равенство, Миливое Новакович с два гола на Байерн

Борусия и Шалке с нулево равенство, Миливое Новакович с два гола на Байерн Бившият играч на българския Литекс Миливое Новакович вкара два гола на Байерн Мюнхен при драматичната победа на неговия Кьолн с 3:2 над шампионите на Германия. Гостите от Мюнхен водеха с 2:0 на почивката след попадения на Гомес (22) и Алтинтоп (43). През втората част Клеменс намали в 52-ата минута. С два гола в 62-ата и 73-ата минути Новакович донесе успеха на Кьолн. Борусия Дортмунд не съумя да отбележи гол на Шалке 04 като домакин в среща от 21-вия кръг на германската Бундеслига, завършила при нулево равенство.
„Жълто-черните” бяха по-добрия отбор през целия мач, но на два пъти гредите и силна игра на вратаря на гостите Нойер не му позволи да се поздрави с победата.
След това равенство Борусия остава лидер в първенството с актив от 51 точки, с 12 повече от втория Байер Леверкузен, който днес гостува на Нюрнберг. Шалке в девети с 26 точки.
Поредният обрат в немската Бундеслига се получи на срещата между Борусия Мюнхенградбах и Щутгарт. Двубоят завърши 3:2 за Щутгарт, но след като Мюнхенгладбах водеше с 2:0 на полувремето с попадения на Данте (29) и Де Камарго (31). През втората част Погребняк (51), Харник (56) и Габхарт (87-дузпа) донесоха победата на Щутгарт. Данте от домакините бе изгонен в 86-ата минута. По-рано днес Кьолн обърна Байерн Мюнхен също от 0:2 до 3:2.

На 28 ноември в MEGAMI е ГОЛЕМИЯТ ФИНАЛ на Playmate Of The Year 2017
Помните ли Ралица Крумова кандидатка за „Мис Плеймейт“.? Къде се загуби,какво прави в момента, а и как изглежда тук в Лайфспорт
Не казвай на НИКОЙ:Фаворитка за Мис Плеймейт в усмирителна рокля