Черно море завърши 1:1 срещу 16-ия в Румъния , Миньор загуби от Търгу Муреш

Академик (София) загуби с 1:2 от ФК Сараево

Черно море завърши 1:1 срещу 16-ия в Румъния , Миньор загуби от Търгу Муреш Академик (София) загуби с 1:2 (1:1) от третия в босненската елитна дивизия ФК Сараево в контролна среща, играна днес в турския курорт Сиде, предаде БТА.Българите откриха резултата в 12-ата минута, но босненците стигнаха до обрат с две попадения на македонския нападател Адис Яхович (29-ата и 47-ата минута).За Академик дебют направи бившият нападател на Славия и Спартак (Варна) Енцо Малинди, който снощи пристигна на проби в лагера на столичани.
Миньор (Пк) загуби от 13-ия в румънската първа дивизия Търгу Муреш с 0:1 (0:0) в контролна среща, играна днес в турския курорт Сиде. Единственото попадение в мача реализира Чиприан Василаке след самостоятелен пробив и удар от границата на наказателното поле в 47-ата минута.
Черно море завърши наравно 1:1 срещу 16-ия в Румъния Пандури в третата си контрола от подготовката в Турция, съобщава официалният сайт на клуба. Дебют с фланелката на Черно море записа бразилският полузащитник Самуел Камазола. В 58-ата минута футболист на Пандури открива резултата, а в 82-ата минута Румен Николов изравни след самостоятелен пробив.

Черно море: Илко Пиргов, Сашо Александров, Александър Александров, Росен Колев, Марко Тиаго, Георги Илиев, Станислав Стоянов, Даниел Георгиев, Георги Божилов, Адемар Жуниор, Цветан Чурлинов (Петър Денчев, Димитър Петков, Дончо Атанасов, Мирослав Будинов, Румен Николов, Самуел Камазола, Михаил Лазаров, Исмет Мурадов).

09 февруари 2011   23:42