Литекс победи Терек Грозни

Литекс  победи Терек Грозни

Литекс успя да се наложи с 2:1 над отбора на Терек Грозни, където играе националът Благо Георгиев в контролна среща в Анталия.Попаденията за оранжевите бяха дело на Георги Миланов в 31-ата и Том в 55-ата минута от дузпа, докато точен за Терек бе Тиуи в 6-ата минута на мача.Мачът бе белязан и с два червени картона. В 37-ата минута Бодуров бе отстранен,a в 88-ата минута и Исмаилов, който бе пратен преждевременно под душовете.Националът Благой Георгиев влезе в игра за Терек през втората част, но не успя да помогне на своя отбор да стигне до равенство.

ЛИТЕКС: 31. Винисиус Баривйера, 4. Джамал Берберович, 5. Михаил Венков, 22. Пламен Николов, 33. Николай Бодуров, 11. Алиона Пепе Диуф, 15. Дока Мадурейра, 16. Страхил Попов, 17. Георги Миланов,23. Небойша Йеленкович, 27. Момчил Цветанов

<< върни се назад     16 февруари 2011   00:31