Левски стартира с победа над Славия с 1:0

" Левски победи Славия с 1:0 на "Герена" в последен мач от първия кръг на "А" група. "Сините" бяха по-добрият отбор през цялата среща и заслужено стигнаха до успеха. Левски завърши с 10 души във втори пореден мач. „Сините” сами си направиха срещата с градския съперник трудна до края, като не успяха да си реализират положенията през първото полувреме. Испанският халф Тони Калво показа отлични неща на „Герена”, спечели феновете, но си спечели и два жълти картона, и остави Левски да играе двайсет минути с човек по-малко, и да пази крехката си преднина.

ЛЕВСКИ - СЛАВИЯ 1:0
1:0 Цветков (26)