Хитър Ливърпул спечели като гост на Арсенал

Другият двубой от втория кръг също завърши с победа на гостите

Ливърпул победи с 2:0 тима на Арсенал при гостуването си в мач от втория кръг на английската Висша лига. Това бе и първа победа на „червените” в Лондон над този противник от 11 години насам. Първото полувреме завърши с нулево равенство, като интересните моменти пред двете врати се брояха на пръстите на едната ръка. Вторите 45 минути започнаха в същото русло, но само до 70-та минута, когато за втори жълт картон от състава на „артилеристите” изхвърча Фримпонг, който извърши груб и безсмислен фаул в центъра на игрището. Хитрият наставник на Ливърпул Кени Далглиш реагира мигновено, пускайки в игра едновременно Луис Суарес и Раул Мейрелеш. Само осем минути по-късно именно двамата бяха в основата на първото попадение за гостите, което стана след автогол на Аарън Рамзи. В 90-та минута падна и вторият гол в двубоя след бърза атака, отново завършена от Мейрелеш и Суарес, като първият пусна успоредно на голлинията към нахлуващия в наказателното поле уругваец, и той от десетина метра заби топката във вратата.

Другият ранен двубой от този кръг също завърши с успех на гостуващия отбор, след като Нюкясъл надделя над местния „враг” Съндърланд с 1:0 с гол на Тейлър в 62-та минута.

<< върни се назад Автор: Васил Динев
    20 август 2011   17:57

На 28 ноември в MEGAMI е ГОЛЕМИЯТ ФИНАЛ на Playmate Of The Year 2017
Помните ли Ралица Крумова кандидатка за „Мис Плеймейт“.? Къде се загуби,какво прави в момента, а и как изглежда тук в Лайфспорт
Не казвай на НИКОЙ:Фаворитка за Мис Плеймейт в усмирителна рокля