Серина наигра Иванович

Изправя се пред Павлюченкова на четвърт финала

Трикратната шампионка на US Open Серина Уилямс продължава уверено пътя си към нов финал в надпреварата. Американката се наложи с 6:3, 6:4 над поставената под номер 16 в схемата Ана Иванович и се класира за четвъртфинала на турнира.

Американката поведе набързо в началото на мача с 3:0, но Иванович намери сили да доведе нещата до 3:3. Тогава обаче Уилямс отново пое нещата под контрол и взе оставащите три гейма  и затвори сета при 6:3. Във втората част американката поведе още в началото с пробив и след това просто задържа преднината си до края, като спечели сета с 6:4 и така приключи и мача в своя полза.

В следващия кръг Уилямс ще трябва да се изправи срещу Павлюченкова, която победи в три сета италианката Франческа Скиавоне.

<< върни се назад Автор: Тоня Иванова
    06 септември 2011   16:24

Духът на Хю Хефнър възкръсва на 16 март в Bedroom Premium Club
На 28 ноември в MEGAMI е ГОЛЕМИЯТ ФИНАЛ на Playmate Of The Year 2017
Помните ли Ралица Крумова кандидатка за „Мис Плеймейт“.? Къде се загуби,какво прави в момента, а и как изглежда тук в Лайфспорт
Не казвай на НИКОЙ:Фаворитка за Мис Плеймейт в усмирителна рокля