Спортни новини в спорт портал Lifesport.bg - футбол, фитнес, здраве, красота, бойни спортове, автомобили и спортни клюки. Спорт и футбол в интернет Десислава  
LifeSport.Bg Logo
RSS feed icon

















ПОИМЕНЕН ВОТ НА СПОРТНИТЕ ЖУРНАЛИСТИ В 54-ТО ИЗДАНИЕ НА АНКЕТАТА СПОРТИСТ НА ГОДИНАТА

ПОИМЕНЕН ВОТ НА СПОРТНИТЕ ЖУРНАЛИСТИ В 54-ТО ИЗДАНИЕ НА АНКЕТАТА СПОРТИСТ НА ГОДИНАТА






ПОИМЕНЕН ВОТ НА СПОРТНИТЕ ЖУРНАЛИСТИ В 54-ТО ИЗДАНИЕ НА АНКЕТАТА „СПОРТИСТ НА ГОДИНАТА”, „СПОРТИСТ С УВРЕЖДАНИЯ НА ГОДИНАТА” И „ОТБОР НА ГОДИНАТА”




Антон Петров -lifesport.bg :


Спортист: СтанкаЗлатева - борба - 10т, Петър Стойчев - плуване - 9т, Елис Гури - борба - 8т,Радослав Великов - борба - 7т, Тервел Пулев - бокс - 6т, Кубрат Пулев - бокс -5т, Георги Андонов - бокс - 4т, Димитър Бербатов - футбол - 3т, Пламен Кралев -формула - 2т, Станилия Стаменова - гребане - 1т ;


Отбор: България -Художествена гимнастика;     


Спортист с увреждания:Стела Енева - лека атлетика


Димитър Колев -Livesport.bg :


Спортист:  Кубрат Пулев - бокс - 10т, Росен Димитров -самбо - 9т, Цветана Пиронкова - тенис на корт - 8т, Ваня Стамболова - лекаатлетика - 7т, Григор Димитров - тенис на корт - 6т, Станка Златева - борба -5т, Константин Паскалев - културизъм - 4т, Силвия Митева - Художественагимнастика - 3т, Христомир Христов - културизъм - 2т, Матей Казийски - волейбол- 1т ;


Отбор: националенотбор по самбо - самбо;


Спортист с увреждания:Стела Енева - лека атлетика


Иван Донков -www.bsport.bg :


Спортист:Константин Паскалев - културизъм - 10т, Кубрат Пулев - бокс - 9т, СтанкаЗлатева - борба - 8т, Елис Гури - борба - 7т, ансамбъл ансамбъл - художественагимнастика - 6т, Димитър Бербатов - футбол - 5т, Матей Казийски - волейбол -4т, Григор Димитров - тенис на корт - 3т, Ивет Лалова - лека атлетика - 2т,Петър Стойчев - плуване - 1т ;


Отбор: Волейбол -Волейбол;  


Спортист с увреждания:Стела Енева - лека атлетика


Иво Барзаков - TemaSport :


Спортист: КубратПулев - бокс - 10т, Станка Златева - борба - 9т, Петър Стойчев - плуване - 8т,Елис Гури - борба - 7т, Ваня Стамболова - лека атлетика - 6т, Григор Димитров -тенис на корт - 5т, Цветана Пиронкова - тенис на корт - 4т, Ивет Лалова - лекаатлетика - 3т, Симона Пейчева - Художествена гимнастика - 2т, КостантинПаскалев - културизъм - 1т ;


Отбор: ансамбъл похудожествена гимнастика - Художествена гимнастика;


Спортист с увреждания:Радослав Златанов - лека атлетика


Недко Марков – в.Народно дело :


Спортист: СтанкаЗлатева - борба - 10т, Петър Стойччев - плуване - 9т, Елис Гури - борба - 8т,Кубрат Пулев - бокс - 7т, Силвия Митева - художествена гимнастика - 6т, ВаняСтамболова - лека атлетика - 5т, Цветана Пиронкова - тенис - 4т, Матей Казийски- волейбол - 3т, Григор Димитров - Тенис - 2т, Ивет Лалова - лека атлетика - 1т;


Отбор : Ансамбълна България - Художествена гимнастика;


Спортист с увреждания:Диян Михайлов - културизъм


Свобода Маданска –БНТ :


Спортист: Станка Златева - борба - 10т, Елис Гури - борба -9т, Петър Стойчев - плуване - 8т, Ивет Лалова - лека атлетика - 7т, Иво Ангелов- борба - 6т, Кубрат Пулев - бокс - 5т, Цветана Пиронкова - тенис на корт - 4т,Силвия Митева - художествена гимнастика - 3т, Матей Казийски - волейбол - 2т,Калина Стефанова - самбо - 1т ; Отбор:Национален ансамбъл - Художествена гимнастика;


Спортист с увреждания:Стела Енева - лека атлетика


Тодор Полименов - bsport.bg:


Спортист:Константин Паскалев - културизъм - 10т, Кубрат Пулев - бокс - 9т, ВеселинТопалов - Шахмат - 8т, Григор Димитров - тенис на корт - 7т, Цветана Пиронкова- тенис на корт - 6т, Петя Неделчева - Бадминтон - 5т, Петър Стойчев - Плуване- 4т, Алексадра Жекова - сноуборд - 3т, Владимир Зографски - Ски скокове - 2т,Елис Гури - борба - 1т ;


Отбор: Националенотбор по волейбол - Волейбол;


Спортист с увреждания:Стела Енева - лека атлетика


Томислав Русев – ДарикРадио :


Спортист: СтанкаЗлатева - борба - 10т, Александра Жекова - сноуборд - 9т, Цветана Пиронкова -тенис на корт - 8т, Кубрат Пулев - бокс - 7т, Ивет Лалова - лека атлетика - 6т,Петър Стойчев - плуване - 5т, Константин Паскалев - културизъм - 4т, Елис Гури- борба - 3т, Радослав Великов - борба - 2т, Иво Ангелов - борба - 1т ;


Отбор: ансамбъл-жени - Художествена гимнастика;


Спортист с увреждания:Дечко Овчаров - лека атлетика


Аврора Борисова -в.24 часа, www.livesport.bg :


Спортист: КубратПулев - бокс - 10т, Росен Димитров - бойно самбо - 9т, Ивет Лалова - лекаатлетика - 8т, Петър Стойчев - плуване открити води - 7т, Станка Златева -борба - 6т, Антон Ризов - стрелба - 5т, Мария Гроздева - стрелба - 4т, ДимитърБербатов - футбол - 3т, Слави Славов - кик бокс и карате - 2т, Марко Косев -бойно самбо - 1т ; Отбор: ансамбъл -художествена гимнастика;


Спортист с увреждания:Михаела Иванова - конен спорт


Албена Николова - в.Конкурент :


Спортист: ЕлисГури - борба - 10т, Кубрат Пулев - бокс - 9т, Станка Златева - борба - 8т,Петър Стойчев - плуване - 7т, Радослав Великов - борба - 6т, Тервел Пулев -бокс - 5т, Владимир Зографски - ски скокове - 4т, Цветана Пиронкова - тенис накорт - 3т, Ирена Цветкова - таекуон-до - 2т, Галина Гюмлийска - кик бокс - 1т ;


Отбор: ансамбължени - Художествена гимнастика;


Спортист с увреждания:Павлин Михов - тенис на маса


Александър Бойнов -www.donbalon.eu :


Спортист: ВладимирЗографски - Ски скокове - 10т, Станка Златева - борба - 9т, Цветана Пиронкова -тенис на корт - 8т, Кубрат Пулев - бокс - 7т, Петър Стойчев - Плуване - 6т,Красимир Анев - Биатлон - 5т, Елис Гури - борба - 4т, Ивет Лалова - лекаатлетика - 3т, Силвия Митева - Художествена гимнастика - 2т,


Екатерина Аврамова - Плуване - 1т ;


Отбор: ЦСКА - мъже- Волейбол;


Спортист с увреждания:Стела Енева - лека атлетика


Александър  Гигов – в. Българска армия


Спортист: ИветЛалова - лека атлетика - 10т, Владимир Зографски - ски скокове - 9т, ПетърСтойчев - плуване - 8т, Александра Жекова - сноуборд - 7т, Станка Златева -борба - 6т, Елис Гури - борба - 5т, Кубрат Пулев - бокс - 4т, Димитър Бербатов- футбол - 3т, Стилиян Петров - футбол - 2т, Матей Казийски - волейбол - 1т ;


Отбор: ЦСКА - мъже- Волейбол;


Спортист с увреждания:Гергана Баръмова - Бадминтон


Александър Дечев -www.petel.bg


Спортист: СтанкаЗлатева - борба - 10т, Петър Стойчев - плуване - 9т, Елис Гури - борба - 8т,Кубрат Пулев - бокс - 7т, Ваня Стамболова - лека атлетика - 6т, ЦветанаПиронкова - тенис - 5т, Григор Димитров - тенис на корт - 4т, Ивет Лалова -лека атлетика   - 3т, Силвия Митева -художествена гимнастика - 2т,


Матей Казийски - волейбол - 1т ;


Отбор: Ансамбъл -жени - Художествена гимнастика;


Спортист с увреждания:Деян Михайлов - културизъм и фитнес


Анатоли Петров - www.sport-vt.com


Спортист: ансамбълхудожествена гимнастика - художествена гимнастика - 10т, Станка Златева - борба- 9т, Елис Гури - борба - 8т, Станислав Недков - смесени бойни изкуства - 7т,Кубрат Пулев - бокс - 6т, Димитър Бербатов - футбол - 5т, Константин Паскалев -културизъм - 4т, Ивет Лалова - лека атлетика - 3т, Христомир Христов -културизъм - 2т, Радослав Великов - борба - 1т ;


Отбор: ансамбъл -Художествена гимнастика;


Спортист с увреждания:Пламен Дончев - борба


Ангел Виденов - в.Труд


Спортист: ЕлисГури - борба - 10т, Станка Златева - борба - 9т, Радослав Великов - борба - 8т,Кубрат Пулев - бокс - 7т, Силвия Митева - художествена гимнастика - 6т,Художествена гимнастика - художествена гимнастика - 5т, Петър Стойчев - плуване- 4т, Ваня Стамболова - лека атлетика - 3т, Ивет Лалова - лека атлетика - 2т,Цветана Пиронкова - тенис - 1т ;


Отбор: националенотбор мъже - басктбол;


Спортист с увреждания:Ружди Ружди - лека атлетика


Ангел Искрев –ЕВРОСПОРТ


 Спортист: Петър Стойчев - плуване - 10т, Ивет Лалова - лекаатлетика - 9т, Ваня Стамболова - лека атлетика - 8т, Красимир Анев - биатлон -7т, Владимир Зографски - Ски скокове - 6т, Тервел Пулев - бокс - 5т, ДимитърБербатов - футбол - 4т, Станка Златева - борба - 3т, Цветана Пиронкова - тенис накорт - 2т, Кубрат Пулев - бокс - 1т ; Отбор:Национален отбор - ансамбъл - Художествена гимнастика;


Спортист с увреждания:Дечко Овчаров - лека атлетика


Ангел Кишин - в.Меридиан мач


Спортист: КубратПулев - бокс - 10т, Станка Златева - борба - 9т, Константин Паскалев -културизъм - 8т, Матей Казийски - волейбол - 7т, Владимир Зографски - Скискокове - 6т, Григор Димитров - тенис на корт - 5т, Силвия Митева -художествена гимнастика - 4т, Елис Гури - борба - 3т, Ивет Лалова - лекаатлетика - 2т, Ваня Стамболова - лека атлетика - 1т ;


Отбор: ансамбъл -Художествена гимнастика;


Спортист с увреждания:Александър Кенанов - плуване


Андрей Андреев – в. Стандарт


Спортист: КубратПулев - бокс - 10т, Константин Паскалев - културизъм - 9т, Марко Косев - бойносамбо - 8т, Елис Гури - борба - 7т, Петър Стойчев - плуване - 6т, Ивет Лалова -лека атлетика - 5т, Антон Ризов - спортна стрелба - 4т, Росен Димитров - бойносамбо - 3т, Станка Златева - борба - 2т, Силвия Митева - художественагимнастика - 1т ;


Отбор: Ансамбъл -Художествена гимнастика;


Спортист с увреждания:Ружди Ружди - Лека атлетика


Анна Стоилкова -в.  Новинар


Спортист: ЕлисГури - борба - 10т, Станка Златева - борба - 9т, Кубрат Пулев - бокс - 8т,Петър Стойчев - плуване - 7т, Ивет Лалова - лека атлетика - 6т, Силвия Митева -художествена гимнастика - 5т, Ваня Стамболова - лека атлетика - 4т, ТервелПулев - бокс - 3т, Владимир Зографски - Ски скокове - 2т, Красимир Анев -биатлон - 1т ; Отбор: ансамбъл жени -Художествена гимнастика;


Спортист с увреждания:Ружди Ружди - лека атлетика


Антон Георгиев -www.24chasa.bg


Спортист: ДимитърБербатов - футбол - 10т, Кубрат Пулев - бокс - 9т, Станка Златева - борба - 8т,Елис Гури - борба - 7т, Петър Стойчев - плуване - 6т, Матей Казийски - волейбол- 5т, Стилиян Петров - футбол - 4т, Ваня Стамболова - лека атлетика - 3т,Цветана Пиронкова - тенис на корт - 2т, Владимир Зографски - ски скокове - 1т ;Отбор: Ансамбъл - Художественагимнастика;


Спортист с увреждания:Дечко Овчаров - лека атлетика


Антон  Манолов - Нова Телевизия


Спортист: ПетърСтойчев - Плуване - 10т, Ивет Лалова - Лека атлетика - 9т, Силивия Митева -Художествена гимнастика - 8т, Елис Гури - Борба - 7т, Цветана Пиронкова - Тенисна корт - 6т, Матей Казийски - Волейбол - 5т, Ваня Стамболова - Лека атлетика -4т, Станка Златева - Борба - 3т, Александра Жекова - Сноуборд - 2т, ЕкатеринаАврамова - Плуване - 1т ;


Отбор: Ансамбъл -Художествена гимнастика;


Спортист с увреждания:Ружди Ружди - Лека атлетика


Антония Близнакова -БНТ


Спортист: ЕлисГури - борба - 10т, Петър Стойчев - плуване - 9т, Кубрат Пулев - бокс - 8т,Станка Златева - борба - 7т, ансамбъл по художествена гимнастика - художественагимнастика - 6т, Силвия Митева - художествена гимнастика - 5т, Матей Казийски -волейбол - 4т, Владимир Зографски - Ски скокове - 3т, Александра Жекова -сноуборд - 2т, Ивет Лалова - лека атлетика - 1т ; Отбор: Лудогорец - Футбол;


Спортист с увреждания:Гергана Баръмова - Бадминтон


Асен Спиридонов -телевизия Евроспорт


Спортист: ПетърСтойчев - плуване - 10т, Елис Гури - класическа борба - 9т, Владимир Зографски- Ски скокове - 8т, Красимир Анев - биатлон - 7т, Ваня Стамболова - лекаатлетика - 6т, Ивет Лалова - лека атлетика - 5т, Александра Жекова - сноуборд -4т, Тервел Пулев - бокс - 3т, Димитър Бербатов - футбол - 2т, Станка Златева -борба - 1т ;


Отбор: Националенотбор за мъже - волейбол;


Спортист с увреждания:Дечко Овчаров - лека атлетика


Асен Стоянов - в. Монитор


Спортист: ПетърСтойчев - Плуване - 10т, Станка Златева - борба - 9т, Кубрат Пулев - бокс - 8т,Силвия Митева - художествена гимнастика - 7т, Ивет Лалова - лека атлетика - 6т,Константин Паскалев - културизъм - 5т, Ваня Стамболова - лека атлетика - 4т,Мартин Чой - мотоциклетизъм - 3т, Григор Димитров - тенис на корт - 2т, ВладимирЗографски - Ски скокове - 1т ;


Отбор: ансамбъл -Художествена гимнастика;


Спортист с увреждания:Александър Кенанов - плуване


Атанас Василев - БТА


Спортист: ДимитърБербатов - футбол - 10т, Матей Казийски - волейбол - 9т, Цветана Пиронкова -тенис на корт - 8т, Владимир Зографски - Ски скокове - 7т, Ивет Лалова - лекаатлетика - 6т, Николай Михайлов - футбол - 5т, Ваня Стамболова - лека атлетика- 4т, Елис Гури - борба - 3т, Петър Стойчев - плуване - 2т, Кубрат Пулев - бокс- 1т ; Отбор: ПФК Лудогорец Разград -футбол;


Спортист с увреждания:Дечко Овчаров - ПФКлека атлетика


Атанас Марков - F1Racing България


Спортист: СтанкаЗлатева - борба - 10т, Кубрат Пулев - бокс - 9т, Матей Казийски - волейбол -8т, Григор Димитров - тенис на корт - 7т, Цвети Пиронкова - тенис на корт - 6т,Диминър Илиев - автомобилни спортове - 5т, Пламен Кралев - автомобилни спортове- 4т, Ивет Лалова - лека атлетика - 3т, Ваня Стамболова - лека атлетика - 2т,Ивайло Габровски - колоездене - 1т ;


Отбор: Лудогорец -Футбол;


Спортист с увреждания:Даниела Тодорова - лека атлетика


Благовест Благоев - sportal.bg                                                                   


Спортист: КубратПулев - бокс - 10т, Станка Златева - борба - 9т, Силвия Митева - художественагимнастика - 8т, Цветана Пиронкова - тенис на корт - 7т, Григор Димитров -тенис на корт - 6т, Ваня Стамболова - лека атлетика - 5т, Ивет Лалова - лекаатлетика - 4т, Димитър Бербатов - футбол - 3т, Елис Гури - борба - 2т,


Матей Казийски - волейбол - 1т ;


Отбор: Наионаленотбор по баскетбол - Баскетбол;


Спортист с увреждания:Ружди Ружди - лека атлетика


Богомил Русев – в. МеридианМач


Спортист: СтанкаЗлатева - борба - 10т, Елис Гури - борба - 9т, Петър Стойчев - плуване - 8т,Кубрат Пулев - бокс - 7т, Силвия Митева - художествена гимнастика - 6т,Радослав Великов - борба - 5т, Ивет Лалова - лека атлетика - 4т, АлександраЖекова - сноуборд - 3т, Константин Паскалев - културизъм - 2т,


 Цветана Пиронкова -тенис на корт - 1т ;


Отбор: Ансамбъл -Художествена гимнастика;


Спортист с увреждания- :Ивомира Михайлова - джудо


Божидар Къртунов – в.Капитал дейли


Спортист: ПетърСтойчев - Плуване - 10т, Ивет Лалова - лека атлетика - 9т, Станка Златева -борба - 8т, Кубрат Пулев - бокс - 7т, Ваня Стамболова - лека атлетика - 6т,Димитър Бербатов - футбол - 5т, Владимир Зографски - Ски скокове - 4т, ЕлисГури - борба - 3т, Силвия Митева - Художествена гимнастика - 2т,


Александра Жекова - сноуборд - 1т ;


Отбор: Ансамбъл -Художествена гимнастика;


Спортист с увреждания:Ружди Ружди - лека атлетика


Бойко Оков - в.Монитор


Спортист: ПетърСтойчев - плуване - 10т, Станка Златева - борба - 9т, Елис Гури - борба - 8т,Ивет Лалова - лека атлетика - 7т, Ваня Стамболова - лека атлетика - 6т, КубратПулев - бокс - 5т, Александра Жекова - сноуборд - 4т, Матей Казийски - волейбол- 3т, Владимир Зографски - Ски скокове - 2т,


Михаил Копанов - Ветроходство - 1т ;


Отбор: Ансамбъл -художествена гимнастика;


Спортист с увреждания:Стела Енева - лека атлетика


Бончук Андонов -www.sportline.bg


Спортист: СтанкаЗлатева - борба - 10т, Елис Гури - борба - 9т, Кубрат Пулев - бокс - 8т, ПетърСтойчев - плуване - 7т, Радослав Великов - борба - 6т, Ивет Лалова - лекаатлетика - 5т, Росен Димитров - самбо - 4т, Калина Стефанова - самбо - 3т, ИвоАнгелов - борба - 2т, Александра Жекова - сноуборд - 1т ;


 Отбор: Национален отбор по Волейбол мъже - Волейбол;


Спортист с увреждания:Христо Павлов - борба


Борис Календеров –БТВ


Спортист: Станка Златева - борба - 10т, Ивет Лалова - лекаатлетика - 9т, Елис Гури - борба - 8т, Кубрат Пулев - бокс - 7т, ансамбълансамбъл - Художествена гимнастика - 6т, Петър Стойчев - плуване - 5т, ГригорДимитров - тенис на корт - 4т, Димитър Бербатов - футбол - 3т, Владимир Зографски- Ски скокове - 2т, Константин Паскалев - културизъм - 1т ;


Отбор: ЦСКА -Волейбол;


Спортист с увреждания:Стела Енева - лека атлетика


Боян Бойчев – в. Труд


Спортист: СтанкаЗлатева - борба - 10т, Елис Гури - борба - 9т, Радослав Великов - борба - 8т,Кубрат Пулев - бокс - 7т, Ивет Лалова - лека атлетика - 6т, Силвия Митева -художествена гимнастика - 5т, Цветана Пиронкова - Тенис - 4т, Ваня Стамболова -лека атлетика - 3т, Тервел Пулев - бокс - 2т, Петър Стойчев - плуване - 1т ;


Отбор: ЦСКА -Волейбол;


Спортист с увреждания:Ивомира Михайлова - джудо


Валентин Великов -varna-sport.com


Спортист: ВаняСтамболова - лека атлетика - 10т, Григор Димитров - тенис на корт - 9т, СтанкаЗлатева - борба - 8т, Кубрат Пулев - бокс - 7т, Леонид Базан - борба - 6т,Владимир Вълев - кик-бокс - 5т, Димитър Бербатов - футбол - 4т, ВладимирЗографски - Ски скокове - 3т, Радослав Великов - борба - 2т, Петър Стойчев -плуване - 1т ;


 Отбор: ансамбъл - Художествена гимнастика;


Спортист с увреждания:Ивомира Михайлова - джудо


Валентин Серафимов -БТА


Спортист: КубратПулев - бокс - 10т, Елис Гури - борба - 9т, Петър Стойчев - плуване - 8т,Тервел Пулев - бокс - 7т, Димитър Бербатов - футбол - 6т, Силвия Митева -художествена гимнастика - 5т, Станка Златева - борба - 4т, Ангел Караньотов -мотоциклетизъм - 3т, Иво Ангелов - борба - 2т, Ивет Лалова - лека атлетика - 1т; Отбор: ансамбъл жени - Художественагимнастика;


Спортист с увреждания:Дечко Овчаров - лека атлетика


Васил Георгиев -www.offroad-bulgaria.com


Спортист: ПетърСтойчев - плуване - 10т, Кубрат Пулев - бокс - 9т, Станка Златева - борба - 8т,Ваня Стамболова - лека атлетика - 7т, Елис Гури - борба - 6т, ВладимирЗографски - ски скокове - 5т, Мартин Маринков - самбо - 4т, Александра Жекова -сноуборд - 3т, Ивет Лалова - лека атлетика - 2т, Стефани Стоева - бадминтон -1т ; Отбор: ансамбъл - художественагимнастика;


Спортист с увреждания:Михаела Иванова - конен спорт


Васил Койнарев - в."Телеграф"


Спортист: ПетърСтойчев - Плуване - 10т, Кубрат Пулев - Бокс - 9т, Ивет Лалова - лека атлетика- 8т, Ваня Стамболова - лека атлетика - 7т, Цветана Пиронкова - тенис на корт -6т, Станка Златева - борба - 5т, Красимир Анев - биатлон - 4т, Елис Гури -борба - 3т, Александра Жекова - сноуборд - 2т, Владимир Зографски - Ски скокове- 1т ; Отбор: Национален отбор - мъже- Волейбол;


Спортист с увреждания:Стела Енева - лека атлетика


Васил Ранчев -www.novsport.com


Спортист: ПетърСтойчев - плуване - 10т, ансамбъл Ренета Камберова Михаела Маевска ЦветелинаНайдено - художествена гимнастика - 9т, Кубрат Пулев - бокс - 8т, СтанкаЗлатева - борба - 7т, Ивет Лалова - лека атлетика - 6т, Цветана Пиронкова -Тенис - 5т, Елис Гури - борба - 4т, Ваня Стамболова - лека атлетика - 3т,Владимир Зографски - ски-скокове - 2т, Красимир Анев - биатлон - 1т ;


Отбор: Националенотбор по волейбол - мъже - Волейбол;


 Спортист с увреждания: Мустафа Юсеинов - лека атлетика


Василен Димитров -сп. "Плуване & Водна топка"


Спортист: ПетърСтойчев - плуване - 10т, Кубрат Пулев - бокс - 9т, ансамбъл ансамбъл -художествена гимнастика - 8т, Станка Златева - борба - 7т, Елис Гури - борба -6т, Ваня Стамболова - лека атлетика - 5т, Ивет Лалова - лека атлетика - 4т,Радослав Великов - борба - 3т, Александра Жекова - сноуборд - 2т, Владимир Зографски- Ски скокове - 1т ;


Отбор: ЦСКА -Волейбол;


Спортист с увреждания:Стела Енева - лека атлетика


Василена Матакева -БНТ


Спортист: ПетърСтойчев - плуване - 10т, Матей Казийски - волейбол - 9т, Елис Гури - борба -8т, Станка Златева - борба - 7т, Ивет Лалова - лека атлетика - 6т, АлександраЖекова - сноуборд - 5т, Кубрат Пулев - бокс - 4т, Константин Паскалев -културизъм - 3т, Цветана Пиронкова - тенис на корт - 2т, Тервел Пулев - бокс -1т ;


Отбор: ансамбъл -Художествена гимнастика;


Спортист с увреждания:Стела Енева - лека атлетика


Венелина  Стоянова - dartsnews.bg


Спортист:Константин Паскалев - културизъм - 10т, Цветана Пиронкова - Тенис - 9т, ИветЛалова - лека атлетика - 8т, Станка Златева - борба - 7т, Димитър Бербатов -футбол - 6т, Силвия Митева - художествена гимнастика - 5т, Григор Димитров -Тенис - 4т, Мария Гроздева - стрелба - 3т, Ваня Стамболова - лека атлетика -2т, Александра Жекова - сноуборд - 1т ;


Отбор: Ансабмъл -Художествена гимнастика;


Спортист с увреждания:Ружди Ружди - лека атлетика


Веселин Добриянов -www.livesport.bg


Спортист: ПетърСтойчев - плуване - 10т, Ивет Лалова - лека атлетика - 9т, Елис Гури - борба -8т, Кубрат Пулев - бокс - 7т, Станка Златева - борба - 6т, Николай Михайлов -футбол - 5т, Цветана Пиронкова - тенис - 4т, Григор Димитров - тенис - 3т,Владимир Зографски - Ски скокове - 2т, Александра Жекова - сноуборд - 1т ;


Отбор: ансамбъл -Художествена гимнастика;


 Спортист с увреждания: Александър Кенанов - плуване


Веселин Коларов - в."Телеграф"


Спортист:Константин Паскалев - културизъм - 10т, Петър Стойчев - плуване - 9т, ВладимирЗографски - Ски скокове - 8т, Ивет Лалова - лека атлетика - 7т, ЕмануилДимитров - кик-бокс - 6т, Александра Жекова - сноуборд - 5т, Димитър Бербатов -футбол - 4т, Тервел Пулев - бокс - 3т, Кубрат Пулев - бокс - 2т, Красимир Анев- биатлон - 1т ;


Отбор: Ансамбъл -Художествена гимнастика;


Спортист с увреждания:Ружди Ружди - лека атлетика


Спортист:Константин Паскалев - културизъм - 10т, Станка Златева - борба - 9т, КубратПулев - бокс - 8т, Григор Димитров - Тенис - 7т, Петър Стойчев - плуване - 6т,Стилян Петров - футбол - 5т, Ивет Лалова - лека атлетика - 4т, Димитър Бербатов- футбол - 3т, Цветана Пиронкова - Тенис - 2т, Калина Стефанова - самбо - 1т ;


Отбор:художествена гимнастика - ансамбъл - Художествена гимнастика;


Спортист с увреждания:Георги Гайдарджиев - канадска борба


Владимир  Груев - в. ДУМА


Спортист: ПетърСтойчев - плуване - 10т, Кубрат Пулев - бокс - 9т, Елис Гури - борба - 8т, СтанкаЗлатева - борба - 7т, Владимир Зографски - ски скокове - 6т, Ивет Лалова - лекаатлетика - 5т, Ваня Стамболова - лека атлетика - 4т, Силвия Митева -художествена гимнастика - 3т, Александра Жекова - сноуборд - 2т, Матей Казийски- волейбол - 1т ;


Отбор: ансамбължени - Художествена гимнастика;


Спортист с увреждания:Ружди Ружди - лека атлетика


Владислав Стоянов -в. Новинар


Спортист: ПетърСтойчев - плуване - 10т, Владимир Зографски - ски скокове - 9т, Силвия Митева -художествена гимнастика - 8т, Станка Златева - борба - 7т, Матей Казийски -волейбол - 6т, Елис Гури - борба - 5т, Ивет Лалова - лека атлетика - 4т, КубратПулев - бокс - 3т, Димитър Бербатов - футбол - 2т, Цветана Пиронкова - тенис накорт - 1т ;


Отбор: Ансамбъл -художествена гимнастика;


Спортист с увреждания:Ружди Ружди - лека атлетика


Габриела Иванова -ТВ7


Спортист: ПетърСтойчев - плуване - 10т, Станка Златева - борба - 9т, Елис Гури - борба - 8т,Радослав Великов - борба - 7т, Иво Ангелов - борба - 6т, Силвия Митева -художествена гимнастика - 5т, Ивет Лалова - лека атлетика - 4т, Ваня Стамболова- лека атлетика - 3т, Григор Димитров - тенис - 2т,


Константин Паскалев - културизъм - 1т ;


Отбор: Националенансамъл - жени - художествена гимнастика;


Спортист с увреждания:Иван Стоев - лека атлетика


Гаврил Гаврилов – в. Земя


Спортист: СтанкаЗлатева - борба - 10т, Петър Стойчев - плуване - 9т, Димитър Бербатов - футбол- 8т, Елис Гури - борба - 7т, Силвия Митева - художествена гимнастика - 6т,Кубрат Пулев - бокс - 5т, Ваня Стамболова - лека атлетика - 4т, РадославВеликов - борба - 3т, Ивет Лалова - лека атлетика - 2т,


Цветана Пиронкова - тенис - 1т ;


Отбор: ансамбъл -художествена гимнастика;


Спортист с увреждания:Дечко Овчаров - лека атлетика


Гено Даскалов – Нова  Телевизия


Спортист: ПетърСтойчев - плуване - 10т, Ивет Лалова - лека атлетика - 9т, Ваня Стамболова -лека атлетика - 8т, Цветана Пиронкова - тенис на корт - 7т, Кубрат Пулев - бокс- 6т, Матей Казийски - волейбол - 5т, Елис Гури - борба - 4т, Станка Златева -борба - 3т, Константин Паскалев - културизъм - 2т, Димитър Бербатов - футбол -1т ; Отбор: ансамбъл - Художественагимнастика;


Спортист с увреждания:Ружди Ружди - лека атлетика


Георги Банов – в. 24часа


Спортист: Цветана Пиронкова - тенис на корт - 10т, ВладимирЗографски - Ски скокове - 9т, Ивет Лалова - лека атлетика - 8т, Елис Гури -борба - 7т, Александра Жекова - сноуборд - 6т, Петър Стойчев - плуване - 5т,Кубрат Пулев - бокс - 4т, Станка Златева - борба - 3т, Ваня Стамболова - лекаатлетика - 2т, ансамбъл ансамбъл - художествена гимнастика - 1т ;


Отбор: ЦСКА-мъже -Волейбол;


Спортист с увреждания:Борислава Ананиева - Бадминтон


Георги Георгиев – в. "Утро"


Спортист: Станка Златева - борба - 10т, Елис Гури - борба -9т, Кубрат Пулев - бокс - 8т, Тайбе Юсеин - борба - 7т, Силвия Митева -художествена гимнастика - 6т, Владимир Зографски - Ски скокове - 5т, ЛеонидБазан - борба - 4т, Ваня Стамболова - лека атлетика - 3т, Ивет Лалова - лекаатлетика - 2т, Григор Димитров - Тенис - 1т ; Отбор: Национален мъжки отбор - Волейбол;


Спортист с увреждания:Дечко Овчаров - лека атлетика


Георги Георгиев -Bnews.bg  


Спортист:Константин Паскалев - културизъм - 10т, Димитър Бербатов - футбол - 9т, ТодорАлексиев - волейбол - 8т, Матей Казийски - волейбол - 7т, Владимир Николов -волйебол - 6т, Тодор Стойков - волейбол - 5т, Николай Михайлов - футбол - 4т,Христо Йовов - футбол - 3т, Ивет Лалова - лека атлетика - 2т, Валентин Топалов- шахмат - 1т ; Отбор: националенотбор - Волейбол;


Спортист с увреждания:Илиян Петров - лека атлетика


Георги Геренов - в."Старозагорски новини"


Спортист: СтанкаЗлатева - борба - 10т, Елис Гури - борба - 9т, Радослав Великов - борба - 8т,Христо Маринов - борба - 7т, Силвия Митева - художествена гимнастика - 6т,Димитър Бербатов - футбол - 5т, Кубрат Пулев - бокс - 4т, Петър Стойчев -плуване - 3т, Иво Ангелов - борба - 2т, Константин Паскалев - културизъм - 1т ;


Отбор: ансамбъл -Художествена гимнастика;


Спортист с увреждания:Дечко Овчаров - лека атлетика


Георги Гърев - в"ЯнтраДНЕС"


Спортист: СтанкаЗлатева - борба - 10т, Петър Стойчев - плуване - 9т, Елис Гури - борба - 8т,Калина Стефанова - самбо - 7т, Радослав Великов - борба - 6т, ГеоргиГайдарджиев - канадска борба - 5т, Константин Паскалев - културизъм - 4т,Христомир Христов - културизъм - 3т, Силвия Митева - художествена гимнастика -2т, Кубрат Пулев - бокс - 1т ;


Отбор: ансамбъл наБългария - Художествена гимнастика;


Спортист с увреждания:Гергана Баръмова - Бадминтон


Георги Петков -www.livesport.bg


Спортист: КубратПулев - бокс - 10т, Елис Гури - борба - 9т, Станка Златева - борба - 8т, РосенДимитров - бойно самбо - 7т, Константин Паскалев - културизъм - 6т, МартинМаринков - бойно самбо - 5т, Матей Казийски - волейбол - 4т, Христомир Христов- културизъм - 3т, Стилиян Петров - футбол - 2т, Силвия Митева - художественагимнастика - 1т ;


Отбор: Мъжкинационален отбор по волейбол - волейбол;


Спортист с увреждания:Стела Енева - тласкане на гюле


Георги Петров -www.bgnes.com


Спортист: ГригорДимитров - тенис на корт - 10т, Ивет Лалова - лека атлетика - 9т, АлександраЖекова - сноуборд - 8т, Цветана Пиронкова - тенис на корт - 7т, Кубрат Пулев -бокс - 6т, Петър Стойчев - Плуване - 5т, Силвия Митева - художественагимнастика - 4т, Даниел Иванов - сумо - 3т, Петя Неделчева - Бадминтон - 2т,Станчо Станев - ушу - 1т ; Отбор:Литекс - Футбол;


Спортист с увреждания:Михаела Иванова - конен спорт


Георги Пехливанов – в.Меридиан Мач


Спортист: ЕлисГури - борба - 10т, Петър Стойчев - плуване - 9т, Станка Златева - борба - 8т,Силвия Митева - художествена гимнастика - 7т, Константин Паскалев - културизъм- 6т, Радослав Великов - борба - 5т, Иво Ангелов - борба - 4т, АлександраЖекова - сноуборд - 3т, Ваня Стамболова - лека атлетика - 2т, Тайбе Юсеин -борба - 1т Отбор: Ансамбъл -Художествена гимнастика;


Спортист с увреждания:Ивомира Михайлова - джудо


Георги Попвасилев -БТВ


Спортист: ПетърСтойчев - плуване - 10т, Елис Гури - борба - 9т, Ваня Стамболова - лекаатлетика - 8т, Станка Златева - борба - 7т, Кубрат Пулев - бокс - 6т, Ивет Лалова- лека атлетика - 5т, Цветана Пиронкова - Тенис - 4т, Владимир Зографски - Скискокове - 3т, Александра Жекова - сноуборд - 2т, Веселин Топалов - Шахмат - 1т;


Отбор: АНСАМБЪЛБЪЛГАРИЯ - Художествена гимнастика;


Спортист с увреждания:Иван Стоев - лека атлетика


Георги Филипов –в .Капитал


Спортист: ПетърСтойчев - плуване - 10т, Ивет Лалова - лека атлетика - 9т, Матей Казийски -волейбол - 8т, Владимир Зографски - Ски скокове - 7т, Станка Златева - борба -6т, Цветана Пиронкова - тенис - 5т, Елис Гури - борба - 4т, Тервел Пулев - бокс- 3т, Александра Жекова - сноуборд - 2т, Кубрат Пулев - бокс - 1т ;


Отбор: ЛукойлАкадемик - баскетбол;


Спортист с увреждания:Ружди Ружди - лека атлетика


Георги Чобанов -ЕВРОСПОРТ


Спортист: ПетърСтойчев - плуване - 10т, Станка Златева - борба - 9т, Елис Гури - борба - 8т,Ивет Лалова - лека атлетика - 7т, Ваня Стамболова - лека атлетика - 6т, КубратПулев - бокс - 5т, Тервел Пулев - бокс - 4т, Владимир Зографски - Ски скокове -3т, Цветана Пиронкова - Тенис - 2т, Константин Паскалев - културизъм - 1т ;


Отбор: Отбора поХудожествена гимнастика - Художествена гимнастика;


Спортист с увреждания:Стела Енева - лека атлетика


Гергана Гунчева - ТВ+


Спортист: ПетърСтойчев - плуване - 10т, Станка Златева - борба - 9т, Кубрат Пулев - бокс - 8т,Александра Жекова - сноуборд - 7т, Елис Гури - борба - 6т, Силвия Митева -художествена гимнастика - 5т, Матей Казийски - волейбол - 4т, Цветана Пиронкова- тенис на корт - 3т, Владимир Зографски - ски скокове - 2т,


Ивет Лалова - лека атлетика - 1т ;


Отбор: ансамбъл похудожествена гимнастика - художествена гимнастика;


Спортист с увреждания:Ружди Ружди - лека атлетика


Данаил Стойчев -BPost.bg


Спортист:Константин Паскалев - културизъм - 10т, Росица Милева - Спортна гимнастика -9т, Йордан Йовчев - Спортна гимнастика - 8т, Димитър Бербатов - футбол - 7т,Григор Димитров - тенис на корт - 6т, Цвети Пиронкова - тенис на корт - 5т,Александра Жекова - сноуборд - 4т, Тодор Стойков - баскетбол - 3т, Георги Гайдарджиев- канадска борба - 2т, Красимир Костадинов - канадска борба - 1т ;


Отбор: Лукойлакадемик - Баскетбол;


Спортист с увреждания:Зоя Велкова - тенис на корт


Десислав Григоров- ТВ+


Спортист: СтанкаЗлатева - борба - 10т, Елис Гури - борба - 9т, Петър Стойчев - плуване - 8т,Радослав Великов - борба - 7т, Ивет Лалова - лека атлетика - 6т, ВаняСтамболова - лека атлетика - 5т, Кубрат Пулев - бокс - 4т, Мартин Чой -мотоциклетизъм - 3т, Силвия Митева - художествена гимнастика - 2т, ВладимирЗографски - ски скокове - 1т ;


Отбор: ЛукойлАкадемик - баскетбол;


Спортист с увреждания:Ивомира Михайлова - джудо


Димана Божилова – в. "МеридианМач"


Спортист: КубратПулев - бокс - 10т, Елис Гури - борба - 9т, Станка Златева - борба - 8т, ПетърСтойчев - плуване - 7т, Силвия Митева - художествена гимнастика - 6т, ИветЛалова - лека атлетика - 5т, Александра Жекова - сноуборд - 4т, Ваня Стамболова- лека атлетика - 3т, Константин Пакалев - културизъм - 2т, Владимир Зографски- Ски скокове - 1т ;


Отбор: ансамбъл -Художествена гимнастика;


Спортист с увреждания:Ивомира Михайлова - джудо


Димитър Вельов – БТА:


Спортист КубратПулев - бокс - 10т, Петър Стойчев - плуване - 9т, Елис Гури - борба - 8т, МатейКазийски - волейбол - 7т, Григор Димитров - тенис на корт - 6т, Ивет Лалова -лека атлетика - 5т, Александра Жекова - сноуборд - 4т, Владимир Зографски - скискокове - 3т, Станка Златева - борба - 2т, Екатерина Аврамова - плуване - 1т ;


Отбор: ЛукойлАкадемик - баскетбол;


Спортист с увреждания:Александър Кенанов - плуване


Димитър Димитров -bsport.bg


Спортист:Константин Паскалев - културизъм - 10т, Кубрат Пулев - бокс - 9т, Елис Гури -борба - 8т, Петър Стойчев - плуване - 7т, Станка Златева - борба - 6т, НиколайМихайлов - футбол - 5т, Матей Казийски - волейбол - 4т, Ивет Лалова - лекаатлетика - 3т, Калоян Иванов - баскетбол - 2т, Ева Янева - волейбол - 1т ;


Отбор: ансамбъл -художествена гимнастика;


Спортист с увреждания:Стела Енева - гюле и диск


Димитър Димитров -  в. Меридиан мач


Спортист: КубратПулев - бокс - 10т, Станка Златева - борба - 9т, Елис Гури - борба - 8т, ИветЛалова - лека атлетика - 7т, Константин Паскалев - културизъм - 6т, РадославВеликов - борба - 5т, Владимир Зографски - Ски скокове - 4т, Григор Димитров -Тенис - 3т, Александра Жекова - сноуборд - 2т, Петър Стойчев - Плуване - 1т ;


Отбор: ансамбъл -Художествена гимнастика;


Спортист с увреждания:Александър Кенанов - Плуване


Динко Гоцев – в. Труд


Спортист: СтанкаЗлатева - борба - 10т, Елис Гури - борба - 9т, Ивет Лалова - лека атлетика -8т, Кубрат Пулев - бокс - 7т, Радослав Великов - борба - 6т, Иво Ангелов -борба - 5т, Петър Стойчев - плуване - 4т, Ваня Стамболова - лека атлетика - 3т,Владимир Зографски - Ски скокове - 2т, Александра Жекова - сноуборд - 1т ;


Отбор: Ансамбъл -Художествена гимнастика;


Спортист с увреждания:Ружди Ружди - лека атлетика


Добрин  Иванов - ВТК


Спортист: ПетърСтойчев - плуване - 10т, Станка Златева - борба - 9т, Елис Гури - борба - 8т,Калина Стефанова - самбо - 7т, Марко Косев - самбо - 6т, Владимир Вълев - кикбокс - 5т, Емануил Димитров - кик бокс - 4т, Слави Славов - кик бокс - 3т,Радослав Великов - борба - 2т, Силвия Митева - художествена гимнастика - 1т ;


Отбор: Ансанбължени - художествена гимнастика;


Спортист с увреждания:Дечко Овчаров - лека атлетика


Евгения Йотова - в.Земя


Спортист: ЕлисГури - борба - 10т, Станка Златева - борба - 9т, Петър Стойчев - плуване - 8т,Радослав Великов - борба - 7т, Силвия Митева - Художествена гимнастика - 6т,Иво Ангелов - борба - 5т, Тервел Пулев - бокс - 4т, Димитър Бербатов - футбол -3т, Ивет Лалова - лека атлетика - 2т, Цвети Пиронкова - тенис - 1т ;


Отбор: ансамбъл -художествена гимнастика;


Спортист с увреждания:дечко овчаров - лека атлетика


Едуард Папазян – в.24 часа


Спортист: ДимитърБербатов - футбол - 10т, Цветана Пиронкова - тенис на корт - 9т, Петър Стойчев- плуване - 8т, Ивет Лалова - лека атлетика - 7т, Матей Казийски - волейбол -6т, Кубрат Пулев - бокс - 5т, Елис Гури - борба - 4т, Станка Златева - борба -3т, Александра Жекова - сноуборд - 2т, Владимир Зографски - Ски скокове - 1т ; Отбор: Ансамбъл България - Художественагимнастика;


Спортист с увреждания:Борислава Ананиева - Бадминтон


Елица Младенова – в .Българияднес


Спортист: Станка Златева- борба - 10т, Елис Гури - борба - 9т, художествена гимнастика - 8т, КубратПулев - бокс - 7т, Петър Стойчев - плуване - 6т, Тервел Пулев - бокс - 5т,Радослав Великов - борба - 4т, Силвия Митева - художествена гимнастика - 3т, ЦветанаПиронкова - тенис на корт - 2т, Ивет Лалова - лека атлетика - 1т ;


Отбор: националенотбор-мъже - Волейбол;


Спортист с увреждания:Дечко Овчаров - лека атлетика


Емил Дамянов - в.Конкурент


Спортист: ПетърСтойчев - плуване - 10т, Елис Гури - борба - 9т, Станка Златева - борба - 8т,Кубрат Пулев - бокс - 7т, Владимир Зографски - ски скокове - 6т, Силвия Митева- художествена гимнастика - 5т, Тервел Пулев - бокс - 4т, Ваня Стамболова -лека атлетика - 3т, Цветана Пиронкова - тенис на корт - 2т,


Радослав Великов - борба - 1т ;


Отбор: ансамбължени - Художествена гимнастика;


Спортист с увреждания:Дечко Овчаров - лека атлетика


Емилиян Онуфриев -BGfootball.com


Спортист: КубратПулев - бокс - 10т, Димитър Бербатов - футбол - 9т, Станка Златева - борба -8т, Владимир Зографски - Ски скокове - 7т, Ивет Лалова - лека атлетика - 6т,Апостол Атанасов - ориентиране - 5т, Цветана Пиронкова - тенис на корт - 4т,Силвия Митева - художествена гимнастика - 3т, Красимир Анев - биатлон - 2т,Ваня Стамболова - лека атлетика - 1т ;


Отбор: ЦСКА -Волейбол;


Спортист с увреждания:Ружди Ружди - лека атлетика


Желю  Станков -  в. Тема Спорт


Спортист: СилвияМитева - художествена гимнастика - 10т, Петър Стойчев - плуване - 9т, СтанкаЗлатева - борба - 8т, Елис Гури - борба - 7т, Костадин Паскалев - културизъм -6т, Кубрат Пулев - бокс - 5т, Ивет Лалова - лека атлетика - 4т, Росен Димитров- самбо - 3т, Ваня Стамболова - лека атлетика - 2т, Григор Димитров - тенис накорт - 1т ; Отбор: Ансамбъл -Художествена гимнастика;


Спортист с увреждания:Дечко Овчаров - лека атлетика


Ива Иванова – БТА


Спортист: СтанкаЗлатева - борба - 10т, Елис Гури - борба - 9т, Силвия Митева - Художественагимнастика - 8т, Петър Стойчев - плуване - 7т, Кубрат Пулев - бокс - 6т,Радослав Великов - борба - 5т, Иво Ангелов - борба - 4т, Красимир Анев -биатлон - 3т, Ивет Лалова - лека атлетика - 2т, Антон Ризов - спортна стрелба -1т ;


Отбор: националенансамбъл жени - художествена гимнастика;


Спортист с увреждания:Стела Енева - лека атлетика


Ивайло Банчев -  Sportal.bg


Спортист: СтанкаЗлатева - борба - 10т, Кубрат Пулев - бокс - 9т, Петър Стойчев - плуване - 8т,Владимир Зографски - ски-скокове - 7т, Матей Казийски - волейбол - 6т, ЕлисГури - борба - 5т, Цветана Пиронкова - тенис на корт - 4т, Костадин Паскалев -културизъм - 3т, Даниела Недева Беренике Фалдум - Кану-каяк - 2т, ГеоргиБожилов - гребане - 1т ;


Отбор: Ансамбъл -Художествена гимнастика;


Спортист с увреждания:Александър Кенанов - плуване


Ивайло Георгиев – БТА


Спортист: ЕлисГури - борба - 10т, Димитър Бербатов - футбол - 9т, Кубрат Пулев - бокс - 8т,Станка Златева - борба - 7т, Тервел Пулев - бокс - 6т, Силвия Митева -художествена гимнастика - 5т, Ивет Лалова - лека атлетика - 4т, Тайбе Юсеин -борба - 3т, Ваня Стамболова - лека атлетика - 2т, Ангел Караньотов - мотоциклетизъм- 1т ; Отбор: ансамбъл за жени -художествена гимнастика  


Спортист с увреждания:Стела Енева - лека атлетика


Ивайло Герчев – БНР


Спортист: ПетърСтойчев - плуване - 10т, Кубрат Пулев - бокс - 9т, Станка Златева - борба - 8т,Елис Гури - борба - 7т, Цветана Пиронкова - тенис на корт - 6т, Силвия Митева -художествена гимнастика - 5т, Даниела Недева - Беренике Фалдум Недева- Фалдум -Кану-каяк - 4т, Ивет Лалова - лека атлетика - 3т, Александра Жекова - сноуборд- 2т, Красимир Анев - биатлон - 1т ;


Отбор: Ансамбъл -Художествена гимнастика;


Спортист с увреждания:Стела Енева - лека атлетика


Ивайло  Йовчев - Дарик радио


Спортист: СтанкаЗлатева - борба - 10т, Елис Гури - борба - 9т, Цветана Пиронкова - тенис накорт - 8т, Григор Димитров - тенис на корт - 7т, Иво Ангелов - борба - 6т,Радослав Великов - борба - 5т, Силвия Митева - художествена гимнастика - 4т,Александра Жекова - сноуборд - 3т, Константин Паскалев - културизъм - 2т, АнгелКараньотов - мотоциклетизъм - 1т ;


Отбор:Ансамбъл-жени - Художествена гимнастика;


Спортист с увреждания:Ружди Ружди - лека атлетика


Ивайло  Йолчев -  в. Стандарт


Спортист: КубратПулев - бокс - 10т, Петър Стойчев - Плуване - 9т, Константин Паскалев -културизъм - 8т, Елис Гури - борба - 7т, Цветана Пиронкова - тенис на корт -6т, Росен Димитров - бойно самбо - 5т, Ивет Лалова - лека атлетика - 4т,Александра Жекова - сноуборд - 3т, Валери Димитров - карате - 2т,


Емануил Димитров - кикбокс - 1т ;


Отбор: ЦСКА  мъже - Волейбол;


Спортист с увреждания:Михаела Иванова - конен спорт


Ивайло  Спасов - БГНЕС


Спортист: ПетърСтойчев - плуване - 10т, Елис Гури - борба - 9т, Кубрат Пулев - бокс - 8т,Станка Златева - борба - 7т, Ивет Лалова - лека атлетика - 6т, КонстантинПаскалев - културизъм - 5т, Ваня Стамболова - лека атлетика - 4т, ЦветанаПиронкова - тенис на корт - 3т, Григор Димитров - тенис на корт - 2т, ТайбеЮсеин - борба - 1т ;


Отбор: ансамбъл похудожествена гимнастика на България - художествена гимнастика; Спортист с увреждания: Ружди Ружди -лека атлетика


Ивайло  Чилев - RING.BG , BTV


Спортист: ПетърСтойчев - плуване - 10т, Елис Гури - борба - 9т, Станка Златева - борба - 8т,Владимир Зографски - Ски скокове - 7т, Кубрат Пулев - бокс - 6т, АнсамбълАнсамбъл - Художествена гимнастика - 5т, Ваня Стамболова - лека атлетика - 4т,Ивет Лалова - лека атлетика - 3т, Радослав Великов - борба - 2т, АлександраЖекова - сноуборд - 1т ;


Отбор: ЦСКА мъже -Волейбол;


Спортист с увреждания:Ружди Ружди - лека атлетика


Иван Димитров – в.  СТРУМА


Спортист: Димитър Бербатов - футбол -10т, Петър Стойчев - плуване - 9т, Елис Гури - борба - 8т, Станка Златева -борба - 7т, Кубрат Пулев - бокс - 6т, Ваня Стамболова - лека атлетика - 5т,Ивет Лалова - лека атлетика - 4т, Силвия Митева - художествена гимнастика - 3т,Георги Гайдарджиев - канадска борба - 2т, Албена Малчева - таекуон-до - 1т ;


Отбор: Националенотбор мъже - Баскетбол;


Спортист с увреждания:Ружди Ружди - лека атлетика


Иван Златарев - в. Монитор


Спортист: ПетърСтойчев - плуване - 10т, Елис Гури - борба - 9т, Станка Златева - борба - 8т,Кубрат Пулев - бокс - 7т, Ивет Лалова - лека атлетика - 6т, Ваня Стамболова -лека атлетика - 5т, Владимир Зографски - Ски скокове - 4т, Александра Жекова -сноуборд - 3т, Цветана Пиронкова - тенис - 2т, Красимир Анев - биатлон - 1т ;


Отбор: Нацоналенотбор - мъже - Волейбол;


Спортист с увреждания:Стела Енева - лека атлетика


Иван Цанов  -  www.bgswim.info


Спортист: ПетърСтойчев - плуване - 10т, Кубрат Пулев - бокс - 9т, Ивет Лалова - лека атлетика- 8т, Ваня Стамболова - лека атлетика - 7т, Станка Златева - борба - 6т, ЕлисГури - борба - 5т, Радослав Великов - борба - 4т, Димитър Бербатов - футбол -3т, Силвия Митева - художествена гимнастика - 2т, Тервел Пулев - бокс - 1т ;


Отбор: Волейбол -Волейбол;


Спортист с увреждания:Дечко Овчаров - лека атлетика


Иван Чешанков -Евроспорт


Спортист: ПетърСтойчев - Плуване - 10т, Ваня Стамболова - лека атлетика - 9т, Ивет Лалова -лека атлетика - 8т, Владимир Зографски - Ски скокове - 7т, Красимир Анев -биатлон - 6т, Димитър Бербатов - футбол - 5т, Цветана Пиронкова - Тенис - 4т,Григор Димитров - Тенис - 3т, Тервел Пулев - бокс - 2т, Станка Златева - борба- 1т ;


Отбор: Националенотбор - Волейбол;


Спортист с увреждания:Дечко Овчаров - лека атлетика


Ивелин Райчев - Дарикрадио


Спортист: ЕлисГури - борба - 10т, Станка Златева - борба - 9т, Радослав Великов - борба - 8т,Иво Ангелов - борба - 7т, Ваня Стамболова - лека атлетика - 6т, Ивет Лалова -лека атлетика - 5т, Петър Стойчев - плуване - 4т, Константин Паскалев -културизъм - 3т, Кубрат Пулев - бокс - 2т, Георги Гайдарджиев - канадкса борба- 1т ;


Отбор: националенотбор - мъже - Волейбол;


Спортист с увреждания:Ружди Ружди - лека атлетика


Ивка Димитрова -Livesport.bg


Спортист:Константин Паскалев - Културизъм - 10т, Станка Златева - Борба - 9т, КубратПулев - Бокс - 8т, Петър Стойчев - Плуване - 7т, Владимир Зографски - Скискокове - 6т, Елис Гури - Борба - 5т, Силвия Митева - художествена гимнастика -4т, Росен Димитров - самбо - 3т, Петър Ценков - автомобилни спортове - 2т,Тайбе Юсеин - Борба - 1т ;


Отбор: Националенотбор по художествена гимнастика - Художествена гимнастика; Спортист с увреждания: Даниела Тодорова- лека атлетика


Иво Палийски – в.Монитор  


Спортист: ПетърСтойчев - плуване - 10т, Кубрат Пулев - бокс - 9т, Елис Гури - борба - 8т, СтанкаЗлатева - борба - 7т, Ваня Стамболова - лека атлетика - 6т, Ивет Лалова - лекаатлетика - 5т, Владимир Зографски - Ски скокове - 4т, Александра Жекова -сноуборд - 3т, Цветана Пиронкова - тенис на корт - 2т, Красимир Анев - биатолн- 1т ; Отбор: Национален мъже -Волейбол;


Спортист с увреждания:Стела Енева - лека атлетика


Иво Тасев – в.Меридиан Мач


Спортист:Константин Паскалев - културизъм - 10т, Станка Златева - борба - 9т, Елис Гури- борба - 8т, Петър Стойчев - плуване - 7т, Кубрат Пулев - бокс - 6т, МатейКазийски - волейбол - 5т, Цветан Соколов - волейбол - 4т, Александра Жекова -сноуборд - 3т, Владимир Зографски - ски скок - 2т, Ивет Лалова - лека атлетика- 1т ; Отбор: Ансамбъл - Художественагимнастика;


Спортист с увреждания:Ивомира Михайлова - джудо


Инес  Павлова - Дарик радио


Спортист: ансамбълансамбъл - Художествена гимнастика - 10т, Кубрат Пулев - бокс - 9т, СтанкаЗлатева - борба - 8т, Петър Стойчев - плуване - 7т, Силвия Митева -Художествена гимнастика - 6т, Елис Гури - борба - 5т, Цветана Пиронкова - тенисна корт - 4т, Александра Жекова - сноуборд - 3т, Матей Казийски - волейбол -2т, Ивет Лалова - лека атлетика - 1т ;


Отбор: ЛукОйлАкадемик - Баскетбол;


Спортист с увреждания:Ружди Ружди - лека атлетика


Ирина Русева - Дарикрадио


Спортист: СтанкаЗлатева - борба - 10т, Александра Жекова - сноуборд - 9т, Петър Стойчев -плуване - 8т, Силвия Митева - художествена гимнастика - 7т, Радослав Великов -борба - 6т, Владимир Зографски - Ски скокове - 5т, Кубрат Пулев - бокс - 4т,Ивет Лалова - лека атлетика - 3т, Цветана Пиронкова - тенис на корт - 2т,


Елис Гури - борба - 1т ;


Отбор: ансамбължени - Художествена гимнастика;


Спортист с увреждания:Ружди Ружди - лека атлетика


Йордан Божинов -ЕВРОСПОРТ


Спортист: СтанкаЗлатева - борба - 10т, Петър Стойчев - плуване - 9т, Елис Гури - борба - 8т,Радослав Великов - борба - 7т, Ивет Лалова - лека атлетика - 6т, ВладимирЗографски - Ски скокове - 5т, Красимир Анев - биатлон - 4т, Цветана Пиронкова -Тенис - 3т, Ваня Стамболова - лека атлетика - 2т, Иво Ангелов - борба - 1т ;


Отбор: Националенотбор ансамбъл - Художествена гимнастика;


Спортист с увреждания:Ружди Ружди - лека атлетика


Калин  Каменов - argumenti-bg.com


Спортист: КубратПулев - бокс - 10т, Ваня Стамболова - лека атлетика - 9т, Станка Златева -борба - 8т, Петър Стойчев - плуване - 7т, Ивет Лалова - лека атлетика - 6т,Владимир Зографски - Ски скокове - 5т, Константин Паскалев - културизъм - 4т,Елис Гури - борба - 3т, Сани Жекова - сноуборд - 2т, Майкъл Иванов - мотоциклетизъм- 1т ; Отбор: ансамбъл художественагимнастика - Художествена гимнастика;


Спортист с увреждания:Александър Кенанов - плуване


Калин Караиванов - в.Новинар


Спортист: КубратПулев - бокс - 10т, Петър Стойчев - плуване - 9т, Станка Златева - борба - 8т,Елис Гури - борба - 7т, Ивет Лалова - лека атлетика - 6т, Силвия Митева -художествена гимнастика - 5т, Владимир Зографски - ски скокове - 4т, ТервелПулев - бокс - 3т, Красимир Анев - биатлон - 2т, Христомир Христов - културизъм- 1т ;


Отбор:Ансамбъл-жени - Художествена гимнастика;


Спортист с увреждания:Александър Кенанов - плуване


Камен Алипиев - БНТ


Спортист: ДимитърБербатов - футбол - 10т, Кубрат Пулев - бокс - 9т, Петър Стойчев - плуване -8т, Елис Гури - борба - 7т, Цветана Пиронкова - тенис на корт - 6т, СтанкаЗлатева - борба - 5т, Александра Жекова - сноуборд - 4т, Ивет Лалова - лекаатлетика - 3т, Матей Казийски - волейбол - 2т, Григор Димитров - тенис на корт- 1т ;


Отбор: националенансамбъл - Художествена гимнастика;


Спортист с увреждания:Стела Енева - лека атлетика


Камен Дамянов -Sportal.bg


Спортист: КубратПулев - бокс - 10т, Станка Златева - борба - 9т, Елис Гури - борба - 8т, РосенДимитров - самбо - 7т, Марко Косев - самбо - 6т, Силвия Митева - художественагимнастика - 5т, Владимир Зографски - Ски скокове - 4т, Петър Стойчев - плуване- 3т, Ваня Стамболова - лека атлетика - 2т,


Константин Паскалев - културизъм - 1т ;


Отбор: Ансамбъл -Художествена гимнастика;


Спортист с увреждания:Дечко Овчаров - лека атлетика


Константин Ботушаров- в. 24 часа


Спортист: ВладимирЗографски - Ски скокове - 10т, Кубрат Пулев - бокс - 9т, Петър Стойчев -плуване - 8т, Ивет Лалова - лека атлетика - 7т, Цветана Пиронкова - тенис накорт - 6т, Григор Димитров - тенис на корт - 5т, Матей Казийски - волейбол -4т, Станка Златева - борба - 3т, Елис Гури - борба - 2т, Красимир Анев -Биатлон - 1т ;


Отбор: Ансамбъл -Художествена гимнастика;


Спортист с увреждания:Ружди Ружди - лека атлетика


Костадин  Андонов - www.sportline.bg


Спортист: СтанкаЗлатева - борба - 10т, Елис Гури - борба - 9т, Петър Стойчев - плуване - 8т,Кубрат Пулев - бокс - 7т, Радослав Великов - борба - 6т, Росен Димитров - самбо- 5т, Александра Жекова - сноуборд - 4т, Калина Стефанова - самбо - 3т, ИвоАнгелов - борба - 2т, Янислав Герчев - джудо - 1т ;


Отбор: Националенотбор по Волейбол мъже - Волейбол;


Спортист с увреждания:Христо Павлов - борба


Костадин Джорджев -  в. Стандарт


Спортист: КубратПулев - бокс - 10т, Константин Паскалев - културизъм - 9т, Елис Гури - борба -8т, Ивет Лалова - лека атлетика - 7т, Цветана Пиронкова - тенис на корт - 6т,Александра Жекова - сноуборд - 5т, Марко Косев - бойно самбо - 4т, ХристоМаринов - борба - 3т, Петър Стойчев - плуване - 2т, Станка Златева - борба - 1т; Отбор: ЦСКА - Волейбол;


Спортист с увреждания:Дечко Овчаров - лека атлетика


Красимир Гълъбов -Sportal.bg


Спортист: СтанкаЗлатева - борба - 10т, Елис Гури - борба - 9т, Мартин Маринков - самбо - 8т,Кубрат Пулев - бокс - 7т, Александра Жекова - сноуборд - 6т, Владимир Зографски- Ски скокове - 5т, Цветана Пиронкова - Тенис - 4т, Екатерина Аврамова -плуване - 3т, Ваня Стамболова - лека атлетика - 2т, Радослав Великов - борба -1т ; Отбор: Ансамбъл по художественагимнастика - Художествена гимнастика;


Спортист с увреждания:Александър Кенанов - Плуване


Красимира Станкова -в. Труд  


Спортист: СтанкаЗлатева - борба - 10т, Елис Гури - борба - 9т, Петър Стойчев - плуване - 8т,Ансамбъл жени - художествена гимнастика - 7т, Кубрат Пулев - бокс - 6т, ИветЛалова - лека атлетика - 5т, Иво Ангелов - борба - 4т, Ваня Стамболова - лекаатлетика - 3т, Георги Божилов - гребане - 2т, Цветана Пиронкова - тенис - 1т ;


Отбор: Националенотбор мъже - баскетбол;


Спортист с увреждания:Ружди Ружди - лека атлетика


Кремена Младенова -Дарик Радио


Спортист: СтанкаЗлатева - борба - 10т, Елис Гури - борба - 9т, Кубрат Пулев - бокс - 8т,Цветана Пиронкова - тенис на корт - 7т, Ивет Лалова - лека атлетика - 6т, ВаняСтамболова - лека атлетика - 5т, Александра Жекова - сноуборд - 4т, СилвияМитева - художествена гимнастика - 3т, Петър Стойчев - плуване - 2т,


Радослав Великов - борба - 1т ;


Отбор: ансамбъл-жени - Художествена гимнастика;


Спортист с увреждания:Дечко Овчаров - лека атлетика


Кръстина  Иванова - БНР


Спортист: ПетърСтойчев - плуване - 10т, Станка Златева - борба - 9т, Елис Гури - борба - 8т,Калина Стефанова - самбо - 7т, Марко Косев - самбо - 6т, Силвия Митева -художествена гимнастика - 5т, Радослав Великов - борба - 4т, Владимир Зографски- Ски скокове - 3т, Цвети Пиронкова - тенис на корт - 2т, Ангел Караньотов -мотоциклетизъм - 1т ;


Отбор: Ансанбължени - художествена гимнастика;


Спортист с увреждания:Дечко Овчаров - лека атлетика


Любомир Серафимов -www.trud.bg


Спортист: ДимитърБербатов - футбол - 10т, Станка Златева - борба - 9т, Ивет Лалова - лекаатлетика - 8т, Петър Стойчев - плуване - 7т, Елис Гури - борба - 6т, ЦветанаПиронкова - тенис - 5т, Ваня Стамболова - лека атлетика - 4т, Григор Димитров -тенис - 3т, Кубрат Пулев - бокс - 2т, Силвия Митева - художествена гимнастика -1т ;


Отбор: ансамбъл -художествена гимнастика;


Спортист с увреждания:Дечко Овчаров - лека атлетика


Любомир Тодоров –Racketi.com


Спортист: ПетърСтойчев - плуване - 10т, Кубрат Пулев - бокс - 9т, Станка Златева - борба - 8т,Матей Казийски - волейбол - 7т, Цветана Пиронкова - тенис на корт - 6т, ЕлисГури - борба - 5т, Стефани Стоева - бадминтон - 4т, Ивет Лалова - лека атлетика- 3т, Емил Зографски - ски скок - 2т, Петър Ценков - офроуд - 1т ;


Отбор: Националенотбор - мъже - Волейбол;


Спортист с увреждания:Ружди Ружди - лека атлетика


Людмил Христов - в.Меридиан Мач


Спортист: КубратПулев - бокс - 10т, Петър Стойчев - плуване - 9т, Елис Гури - борба - 8т,Станка Златева - борба - 7т, Силвия Митева - художествена гимнастика - 6т, ИветЛалова - лека атлетика - 5т, Константин Паскалев - културизъм - 4т, РадославВеликов - борба - 3т, Цветана Пиронкова - тенис на корт - 2т,


Ваня Стамболова - лека атлетика - 1т ;


Отбор: Ансамбъл -Художествена гимнастика;


Спортист с увреждания:Ивомира Михайлова - джудо


Мара Калчева – в.Стандарт


Спортист:Константин Паскалев - културизъм - 10т, Петър Стойчев - плуване - 9т, КубратПулев - бокс - 8т, Елис Гури - борба - 7т, Станка Златева - борба - 6т, ИветЛалова - лека атлетика - 5т, Цветана Пиронкова - тенис на корт - 4т, АлександраЖекова - сноуборд - 3т, Владимир Зографски - Ски скокове - 2т, Емануил Димитров- кик бокс - 1т ;


Отбор: ансамбъл -Художествена гимнастика;


Спортист с увреждания:Дечко Овчаров - лека атлетика


Мария Димитрова - в.Стандарт


Спортист:Константин Паскалев - културизъм - 10т, Елис Гури - борба - 9т, Петър Стойчев -плуване - 8т, Кубрат Пулев - бокс - 7т, Станка Златева - борба - 6т, ИветЛалова - лека атлетика - 5т, Ваня Стамболова - лека атлетика - 4т, СилвияМитева - художествена гимнастика - 3т, Тервел Пулев - бокс - 2т,


Антоанета Стефанова - шахмат - 1т ;


Отбор: Ансамбъл -художествена гимнастика;


Спортист с увреждания:Борислава Ананиева - бадминтон


Мария Календерска -TV7


Спортист:Константин Паскалев - Тути - културизъм - 10т, Петър Стойчев - плуване - 9т,Димитър Бербатов - футбол - 8т, Матей Казийски - волейбол - 7т, Григор Димитров- Тенис на корт - 6т, Силвия Митева - Художествена гимнастика - 5т, СтанкаЗлатева - борба - 4т, Ирена Власова - таекуон-до - 3т, Цветана Пиронкова -Тенис на корт - 2т, Михаил Ганев - борба - 1т ;


Отбор: Ансамбъл -Художествена гимнастика;


Спортист с увреждания:Даниела Тодорова - хвърляне на копие


Мария Петкова - ВТК


Спортист: СтанкаЗлатева - борба - 10т, Елис Гури - борба - 9т, Петър Стойчев - плуване - 8т,Радослав Великов - борба - 7т, Силвия Митева - художествена гимнастика - 6т,Константин Паскалев - културизъм - 5т, Тервел Пулев - бокс - 4т, АлександраЖекова - сноуборд - 3т, Иво Ангелов - борба - 2т, Ваня Стамболова - лекаатлетика - 1т  Отбор: ансамбъл - художествена гимнастика;


Спортист с увреждания:Стела Енева - лека атлетика


Методи  Манченко - БНТ


Спортист: СтанкаЗлатева - борба - 10т, ансамбъл ансамбъл - художествена гимнастика - 9т, ЕлисГури - борба - 8т, Петър Стойчев - плуване - 7т, Ивет Лалова - лека атлетика -6т, Матей Казийски - волейбол - 5т, Цветана Пиронкова - тенис на корт - 4т,Кубрат Пулев - бокс - 3т, Силвия Митева - художествена гимнастика - 2т,Александра Жекова - сноуборд - 1т ;


Отбор: баскетбол -мъже - баскетбол;


Спортист с увреждания:Дечко Овчаров - лека атлетика


Милен  Вълчев – в.  Новинар юг


Спортист: Григор Димитров - тенис накорт - 10т, Петър Стойчев - плуване - 9т, Станка Златева - борба - 8т, ЕлисГури - борба - 7т, Силвия Митева - художествена гимнастика - 6т, Кубрат Пулев -бокс - 5т, Ростислав Петков - силов трибой - 4т, Ивет Лалова - лека атлетика -3т, Диа Евтимова - тенис на корт - 2т, Стефани Стоева - бадминтон - 1т ;


Отбор: България -мъже - волейбол;


Спортист с увреждания:Мустафа Юсеинов - лека атлетика


Мирослав Димитров -БТА


Спортист: ПетърСтойчев - плуване - 10т, Кубрат Пулев - бокс - 9т, Ивет Лалова - лека атлетика- 8т, Станка Златева - борба - 7т, Елис Гури - борба - 6т, Владимир Зографски -ски-скок - 5т, Ваня Стамболова - лека атлетика - 4т, Цветана Пиронкова - тенис- 3т, Матей Казийски - волейбол - 2т, Антон Ризов - спортна стрелба - 1т ;


Отбор: Ансамбъл -художествена гимнастика;


Спортист с увреждания:Стела Енева - лека атлетика


Мирослав Стоев -Dnevnik.bg


Спортист: МатейКазийски - волейбол - 10т, Петър Стойчев - плуване - 9т, Ансамбъл България -художествена гимнастика - 8т, Станка Златева - борба - 7т, Ивет Лалова - лекаатлетика - 6т, Силвия Митева - художествена гимнастика - 5т, Ваня Стамболова -лека атлетика - 4т, Владимир Зографски - Ски скокове - 3т, Димитър Бербатов -футбол - 2т, Петър Ценков - офроуд - 1т ;


Отбор: ЛукойлАкадемик - Баскетбол;


Спортист с увреждания:Ружди Ружди - лека атлетика


Михаил Савов -Топспорт.Бг


Спортист: КубратПулев - бокс - 10т, Станка Златева - борба - 9т, Цветана Пиронкова - тенис накорт - 8т, Ваня Стамболова - лека атлетика - 7т, Петър Стойчев - плуване - 6т,Мария Оряшкова - спортно  самбо - 5т,Стела Енева - лека атлетика - 4т, Мария Златкова - водно спасяване - 3т,Христомир Христов - културизъм - 2т, Владимир Зографски - ски - 1т ;


Отбор: ансамбъл -Художествена гимнастика;


Спортист с увреждания:Александър Кенанов - Плуване


Михаил Туджарски – в.Меридиан Мач


Спортист: СтанкаЗлатева - борба - 10т, Елис Гури - борба - 9т, Константин Паскалев - културизъм- 8т, Петър Стойчев - плуване - 7т, Силвия Митева - художествена гимнастика -6т, Ивет Лалова - лека атлетика - 5т, Ваня Стамболова - лека атлетика - 4т,Радослав Великов - борба - 3т, Александра Жекова - сноуборд - 2т, ХристомирХристов - културизъм - 1т ;


Отбор: ансамбъл -Художествена гимнастика;


Спортист с увреждания:Ивомира Михайлова - джудо


Надежда Кожухарова –в. Меридиан мач


Спортист: ЕлисГури - борба - 10т, Кубрат Пулев - бокс - 9т, Петър Стойчев - плуване - 8т,Станка Златева - борба - 7т, Александра Жекова - сноуборд - 6т, Силвия Митева -художествена гимнастика - 5т, Ивет Лалова - лека атлетика - 4т, КонстантинПаскалев - културизъм - 3т, Матей Казийски - волейбол - 2т,


Владимир Зографски - Ски скокове - 1т ;


Отбор: ансамбъл -Художествена гимнастика;


Спортист с увреждания:Ивомира Михайлова - джудо


Надежда Кър
SEO-X Social Bookmarking Button


    << върни се назад Автор: Антон Петров
    23 декември 2011   01:05



      • В момента няма публикувани мнения!


Още за BG спорт:
(НЕ)истината...
Паметно 2:2 изхвърли Лудогорец от Шампионска лига
Успех в емигрантство...
Кубрат Пулев отказа Перкович за 3 рунда
Борците ни спечелиха общо 9 медала в трите стила





    Спорт  |   За LifeSport.BG   |   Реклама в сайта   |   Контакти с нас
Партньори: bestnews.bg   |   www.beachsoccer.bg |   NUDE.him.bg
Подходящо за лица над 18 години!
Ползване на статии - само с линк към LifeSport.bg  | тел: 0889622324 |     Google PageRank
дизайн.NVS