Миньор (Пк) загуби от чешкия Прибрам с 3:4 в Лимасол

Миньор (Пк) загуби от чешкия Прибрам с 3:4 в Лимасол Миньор (Перник) изигра втората си контрола от лагера в Кипър и загуби с 3:4 от чешкия Прибрам, предаде Дарик радио. Двубоят се проведе тази сутрин в Лимасол.
Резултатът откри Калабишка в осмата минута, Креса направи 0:2 в 18-ата, а Христо Господинов намали в 38-ата. Преди края на първата част обаче Де Оливейра направи 1:3.
Перничаните започнаха по-силно второто полувреме и Самет Ашимов направи 2:3 в 50-ата, а Станислав Руменов изравни точно час след началото на двубоя. Победният гол за Прибрам вкара отново Де Оливейра десет минути преди края, оформяйки крайното 4:3 в полза на чешкия състав.
Двата тима се договориха за още една контрола помежду си в понеделник от 10:00 часа. Заключителната проверка на перничаните в Кипър ще бъде в сряда от 12:00 часа срещу местния Аеп в Пафос.