Славия победи Ботев с 4:0

Славия победи Ботев с 4:0 Славия победи Ботев с 4:0 в първи мач от 26-я кръг на A група."Белите" решиха всичко в рамките на 11 минути в началото на втората част, когато Мартин Керчев в 50-ата минута откри, Асен Николов от дузпа в 56-ата минута удвои, а Бето добави още един гол в 61-ата минута за 3:0. Славия отбелязаха четвърти гол в 81-ата минута, като голмайстор беше Дубала.
Славия са шести с 36 точки, докато Ботев са с едва 24 на 14-то място в класирането с по-лоши показатели в директния мач с Миньор.
СЛАВИЯ - БОТЕВ 4:0
1:0 Керчев (50'),2:0 Николов (56'-дузпа),3:0 Бето (61'),4:0 Дубала (81')
СЛАВИЯ: Емил Петров, Дяков, Морац, Николов (к), Кавдански, Попара, Карлос (46' Керчев), Дубала, Виктор Дениран, Бето (65' Димитров), Ортега;
БОТЕВ: Станев, Божков, Гаров (к), Попов, Станков, Гаджалов (56' Арсов), Орловски, Манчев, Тимонов (Кочев), Андонов, Аврамов;
Главен съдия: Христо Ристосков

<< върни се назад     08 май 2009   18:32