ЦСКА пропусна да победи Дери Сити в Северна Ирландия

ЦСКА завърши наравно 1:1 с ирландския Дери Сити и се класира за четвъртия кръг на Лига Европа.Червените” продължават в следващия етап на Лига Европа след общ резултат от двата мача 2:1.Голът за ЦСКА вкара Маркиньос в 71-ата мин. Равенството за Дери Сити донесе Стюърт в 82-ата мин.Здравко Чавдаров, който бе заменен още през първото полувреме заради контузия, е бил изваден от игра по нареждане на Любо Пенев, след сигнал на лекаря на тима. Равенството костваше жълти картони за Иван Стоянов и Маркиньос, които ще пропуснат следващия мач на ЦСКА в Лига Европа заради натрупани наказателни картони.

ДЕРИ СИТИ - ЦСКА 1:1 (0:1 в първия мач)
0:1 Маркиньос 71,1:1 Стюърт 82

ДЕРИ СИТИ: 1. Дохърти, 3. Дилейни, 4. Хътън-капитан, 6. Грей, 7. Хигинс, 10. Стюърт, 12. О'Брайън, 15. Дийри, 17. Молой (78-Маккълиън), 18. Фарън (52-Макглин), 23. Макманъс (90-Наш)

ЦСКА: 1. Чавдаров (30-Иван Караджов), 2. Виданов, 15. Иванов, 6. Котев-капитан, 52. Минев, 21. Янев, 14. Петров, 28. Маркиньос (81-Орлин Орлинов), 73. И. Стоянов, 30. Тодоров, 8. Тимонов (66-Руи Мигел)

<< върни се назад     07 август 2009   01:20