ЦСКА постигна победа с 4:1 над Спортист Своге, Локомотив София подгони лидера Литекс

Славия и Пирин завършиха при нулево равенство

ЦСКА постигна победа с 4:1 над Спортист Своге, Локомотив София подгони лидера Литекс Отборът на ЦСКА постигна безпроблемна победа с 4:1 като домакин на Спортист Своге в мач от 18-ия кръг на А група. По този начин тимът на Йоан Андоне се изравни по точки на върха в подреждането с отбора на Литекс, който утре приема Левски в дербито на кръга. Запомнящ се дебют с „червената” фланелка направи Елиот Гранден, който се отчете с невероятен гол и асистенция. Останалите три попадения за домакините бяха дело на Даниел Панку, който вкара два, и Тодор Янчев. За гостите от Своге се разписа Марин Петров в последната минута от дузпа.Локомотив София подгони лидера Литекс, след като постигна трудна домакинска победа с 2:1 срещу Локомотив Мездра в мач от 18-я кръг на А група. Локомотив София успя да стигне до победния гол в 65-та минута, когато Мартин Камбуров овладя топката в наказателното поле на гостите, след което се обърна и я прати под плонжа на Линков за крайното 2:1. След тази победа Локомотив София излезе временно на второ място в класирането с актив от 37 точки, а Локомотив Мездра е на тринадесето място с 14 точки.

Славия и Пирин завършиха при нулево равенство мачът помежду си от 18-тия кръг в родната А група.

ЦСКА - СПОРТИСТ 4:1
1:0 Гранден (25)
2:0 Янчев (35)
3:0 Петре (41)
4:0 Панку (83-д)
4:1 М. Петров (91-д)

ЦСКА: Караджов, Минев, Митрески, Виданов, Трифонов, Янчев, Св. Петров (71 - Н. Манчев), Гранден (62 - Делев), Петре, Панку (84 - Мигел), Платини

СПОРТИСТ: Стоянов, Бачков, Л. Младенов, Тодоров, Димов, М. Петров, Цветков, С. Младенов (57 - Бижев), Крумов (53 - Игнатов), Борисов (67 - Ив. Димитров), Пиетробон