Пирин спря ЦСКА за титлата със съмнителен гол

Пирин спря ЦСКА за титлата със съмнителен гол Двубоят, който се игра в Кюстендил заради наказанието на „червените”, завърши при резултат 1:1
В 50 минута стана 0:1 за Пирин,които поведоха при изключително странни обстоятелства. Центриране отляво и шут на Златковски. След рикошет топката се удари в горната и страничната греда и тупна около голлиния, а страничният рефер призна попадението.
В 82 минута Саидходжа възстанови равенството, след като получи пас отдясно от Борис Галчев, а след това преодоля бранител преди да разстреля Макенджиев

ЦСКА – ПИРИН 1:1
0:1 Зоран Златковски
1:1 Дормушали Саидходжа
ЦСКА: 1. Чавдаров 52. Минев 2. Виданов 19. Попов 4. К.Стоянов 14. Петров - к 18. Галчев 77. Делев 8. Трифонов 23. Панку 10. Мигел
Треньор: Йоан Андоне
Пирин: 12. Макенджиев 3. Михов 12. Митревски 25. Ризов - к 14. Сандански 26. Попев 7. Златковски 10. Паланков 20. Коцев 17. Младенов 29. Кондев
Треньор: Стефан Грозданов